Idealny penis pre zenu

asdjhbfhvisdf

bože ked čitam tie babske nazory že Neboj sexom sa ti postupne zväčši a podobne...račej sa o tom trošku informujte a potom dačo napište...mužom sa vyvija penis približne do 20 rokov a potom už ti nepomože nič:)

oida

podla mna na tom vobec nezalezi.... aj keby bol penis uplne minimalny tak su predsa aj ine sposoby ako uspokojit babu, nie? ;-) my baby sa trapime kvoli postave a podobnym veciam a vy chalani kvoli dlzke penisu... nemali by ste sa tym tolko zaoberat.. ked je sex z lasky tak na tom vobec nezalezi ale je ine ked si chce len nejaka baba uzit s poriadnym
klackom..

hahefke

Najlepsie je mat tak 17,18,19 a aby bol hrubsi ..moj osobny nazor som baba!...pisem aki sa pacia mne....A ten kto pise ze dlzka a hrubka nejsu dolezite tak len trepe!

drakenko

To je akurát ;)

Ja mám 14 rokov a asi 16,5 cm. Keď sa na neho pozerám, pripadá mi malí, ale v zrkadle sa zdá väčší. Riešil som to s priateľkou povedala že sa jej to zdá akurát, a že keby aj nie, tak lepšie mať 16 cm ako 30 cm (veď načo, keď sa dovnútra aj tak nezmestí celý)Najlepšia kamoška s ktorou sa bavíme aj o takýchto veciach si myslí to isté, takže LUZAAAA, netráp sa dížkou, ak ťa dievča miluje, určite jej to nebude vadiť...

Skôr ma trápi tá hrúbka.