ako je chodenie u vas?

Príspevok v téme: ako je chodenie u vas?
litle marek

ja som velmi neskuseny co sa tyka chodenia .Mam teras 1 babu sme spolu 4 mesiace a ja pre nu robim dost vela,rusim ine schodziky s kamaratmi s rodicmi a podobne....snazil som sa aby sme spolu boli co najviac a to sme boli spolu tak 3-4 krat do tyzdna na nejaku hodinu.Niesme s toho isteho mesta ja len studujem tam kde ona byva je to asi 20 km.Mali sme nedorozumenie a povedal som jej ze mi na nej vadia nejake veci a aj to ze sme malo spolu.Od nej som dostal taku odpoved ze nemozeme byt stale spolu ze musime zit aj normalne a nie len spolu.To ma dostalo lebo som pochopil ze ako by to nase chodenie nepatrilo do normalneho zivota a zistil som ze ona kvoli mne nerobila take veci aby sme mohli byt spolu.Potom som zistil ze mi nehovori uplne vsetky veci.Neviem ake veci mi nehovori ale su to jej problemi asi dost osobne.Ja si chodenie predstavujem tak ze mame byt spolu vzdy ked sa len da,robit pre seba mnozstvo veci aby sme boli stastny obaja.A aj ziadam od partnerky aby mi vsetko hovorila a aj zle veci,pretoze chodenie je podla mna o tom aby sa dvaja lepsie spoznali a ked si nebudu hovorit vsetko to asi nepojde.Moja partnerka mi povedala ze kvoli nej nemam rusit schodzky ze mam zit normalne.No ja to tak nevidim.Kto ma pravdu ona alebo ja?Kto robi chyby?
A chcel by som sa spytat este ako to je u vas ze ako casto sa stretavate a kolko ste spolu...ci si pisete SMS,volate alebo na nejakych chatoch mailujete.
Prosim napiste kazdu drobnost velmi mi tym pomozete.Dakujem

litle marek

no robim chybu ze snou chcem byt tak casto ako sa da, a dost jej vadi ze som jej povedal ze aby sme sa rozpravali o vsetkom o dobrom aj zlom proste o vsetkom a to ona nechce...Ja mam predstavu ze ked spolu dvaja chodia maju byt spolu tak casto ako sa len da a hovoirt si vsetko aby sa lepsie spoznali ved o tom je chodenie

jaja

mne sa zda,ze prilis obvinujes sam seba...a v com podla teba robis chybu?a co ti vytyka tvoja priatelka okrem toho,ze chces byt s nou vraj casto?

litle marek

mame obaja 17 mozno je naozaj chyba vo mne som asi prilis velky romantik a zivot vidim priliz ruzuvo a neuvedomujem si ze nikdy nic nebude take ake by som chcel a snazim sa aby to take bolo a tym vsetko kazim

litle marek

tak myslis ze stretavanie asi tak 4-3 krat do tyzdna asi na hodinu je vela? a to cez vikendy spolu niesme cize 2 dni sa vzdy vobec nevidime.Takze ked sa mame stretavat este menej ako si mam na nu odviknut ked mi stale chyba?

Deee

Je pekne, ze si vazis vas vztah a chces sa jej co najviac venovat, ale skutocne si musis cas rozdelit a mat aj vlastny zivot inak ju tou svojou laskou zadusis, kazdy potrebuje aj trosku volnosti.

litle marek

no ja sa snou nedokazem rozist privelmi ju lubim.V tej hadke som jej povedal vsetko co mi na nej vadi a aj to co pre nu robim ona o tom nevedela.No ked navrhla pauzu len na kratky cas ja som sa stale len trapil nedokazal som nic robit ako povedala usiko som na nej dost zavisli velmi mi chyba skoro stale.Teras viem ze po tej hadke jej city ku mne asi dost zoslabli ona sama to povedala ale povedala ze sa to mozno da do poriadku po par stretnutiach ako sa bude citit.Ja som teras vsetky chyby co robila,ktore som jej v tej hadke povedal zobral na seba povedal ze ona nerobila ziadne chyby ale len ja ze som ich robil.Ked mi hovorila akoze je to tak ,tak neviem ale citil som akoby ma ponizovala ked mi hovorila ze som to nemal robit.Teras ja neviem ako to bude dalej.A este ked som jej povedal co vsetko som pre nu robil ona mi odpovedala ze pre nu su vsetci ludia co ma rada rovnaku dolezity tak chce byt s kazdym.Neviem co si mam o tom mysliet.Viem ze ma naozaj ma naozaj o dost menej rada povedala ze som ju sklamal ako este nikto iny ale ja ju velmi lubim a len tasko si viem zivot bez nej predstavit

usiko

litle marek,
Ja viem, ze sa trapis, ale ona ma pravdu...nemozes sa vzdat kamaratov, su v tvojom zivote doleziti..jja mam vztah a naozaj, ten prezije len vtedy, ak si kazdy necha cas aj na seba a svojich kamaratov....pochopila som toaz po takom roku vztahu...musis mat aj stretnutia s kamaratmi, inak budete s priatelkou na sebe zavisli a budete vidiet vsetky chyby na sebe, to vedie k hadkam a problemom...nevzdavaj sa svojho sukromia, ale si ho rozdel medzi kamaratov a vztah...len vtedy to vydrzi.....ver mi...inak, prvy rok mojho vztahu spriatelom sme sa vidali len cez vikendy. lebo som byvala 70 km daleko...terat spolu byvame, ale aj tak musime mat pocit, ze mozeme dychat....

ach jaj

este by som chcel dodat ze to ze sa tak obetujes prenu ze rusis schôdzky a pod. tak to je dobre, to iste robim aj ja,,ked sme zacali spolu chodit tak sme sa snazili byt spolu co najviac a aj teraz je to tak...ale ak tvoja priatelka nedokaze nieco obetovat pre vas vztah tak to je smutne,,mne by sa taky pristup urcite nepacil a povedal by som jej ze bud sa bude kumne spravat ako k osobe ktoru lubi alebo ako ku kamaratovi(to je dost velky rozdiel)