Extremne vlhka?

Príspevok v téme: Extremne vlhka?
michalik

Zdravim vsetkych.Mam taky problem,resp. nie som si isty ci sa to da problemom nazvat.S priatelkou sme uz nejaky cas spolu a stale je pocas sexu dost vlhka - obcas mam pocit ze az nadmerne ale kedze hranice v tomto nepoznam tak nechcem tvrdit ze je to extrem pretoze to moze byt uplne v poriadku.Ide o to ze pocas sexu mam pocit ze nic neciti a da sa povedat ze ani ja.Sposobuje to jej "nadmerna" vlhkost?Tym padom sa mi zda ze mam maly penis a ona nema zo sexu pozitok.Osobne mam pocit ze ked do nej vojdem tak citim len teplo a klzko.Tymto sa chcem spytat,najlepsie nejakej baby ci je to v poriadku resp. ci niekto nema podobny problem a ci si to baba vobec uziva :) Vdaka

andy

cawte vsetcia aj ja mam ten problem ale nie stale som az na tolko vlhka.A by som povedala ze netreba taku dlhu predohru pretoze sa velmi partnerka vzrusi a potom je velmi roztiahnutaa ty nic necitis.Nam sa to stava v tedy ked mame dlhsiu pavzu.

michalik

s penisom by som nemal mat problem.cital som ze partner tej holky ma hrubku 3 cm...ja mam 5cm - 5,5 cm coz si myslim ze je v pohode.co sa tyka dlzky tak cca 17

danuska123

ahoj michalik.nie je to ziadna vada baby:Dja som mokra hned ked som s priatelom a da mi uvodnu pusu a viem ako to skonci:D a to som nie vlhka ale fakt mokra...neviem podla mna je to normalne a mozes byt len rad ze tak vzrusujes priatelku...ale..odpoved na otazku...tym padom ze je vlhka dost a ked sa dost roztiahne je mozne ze ta velmi v sebe neciti.je tu jedna tema takato sa mi zda najdem ti ju tu a hodim link potom.ja som taky pripad ze som dost vlhka a musim povedat ze zatial ziadne problemiky nie su.skus sa zamerat skor na oral a prsteky k tomu ked si myslis ze samotne vniknutie v nej nic nevyvolava.alebo sa jej to rovno opytaj a pokecajte:)a zaujima ma.ked do nej vojdes ty okrem toho ze citis teplo a vlhko necitis ziaden tlak stien posvy?cize ziadne trenie... hm..a ako dlho ti trva kym dosiahnes vyvrcholenie?skus povedat priatelke nech stahuje pri sexe steny posvy ci bude lepsie.to ta bude viac citit aj ona aj ty ju:)idem ti najst ten link...zatiial paaa

alina

:D jaj no neviem ci to je dobry napad, sa to pytat jej byvaleho.. a hovorili ste spolu uz o tom probleme? ja som mala ten isty problem, a mne to robila urcite ta HAK..

michalik

no je mokra hned cize neviem..mozno to nie je tabletkami a ale tym ze som taky dobry :D zartujem...urcite vyskusame zmenit HAK a uvidime ci to pomoze