Otázka na pleť...pre tých čo sa vtom vyznaju alebo to zazili

Príspevok v téme: Otázka na pleť...pre tých čo sa vtom vyznaju alebo to zazili
cristiano_ronaldo

Mám zopár otázok na pleť...už som vyskušal skoro všetko ale najviac sa mi osvečila len čistá voda a mydlo na pleť....mam pár otázok:

1.Ráno je dobre si umyť pleť len ladovou vodou a nechať celý den tak aj ked ju mám mastnu a velmi sa mi masti a večer si umyt mydlom teplou vodou to zmyt a potom studenou???

2.Ked si umývam pleť častejšie vodou a mydlom za den ako len rano a vecer tak sa mi bdue robit este viac akne a bude mastnejsia???

cristiano_ronaldo

dedo_vsevedo ... este mam jednu otázku ... este sa mi osvečila aj čista voda bez mydla...že rano vstanem ten maz trocha zmyjem tou ladovou vodou to ma aj osieži...a potom utriem lahko do uteraakaa...a to iste vecer mozem len ladovou vodou?????? bez mydla?

collagen beauty

Davas dost teoreticke otazky. Umyvat tvar treba podla potreby - nakolko je znecistena, zalezi ako velmi sa potis, ... Nic netreba prehanat, ani podcenovat.
Dnes na nase telo posobi vela faktorov, ktore nasi predkovia nepoznali - smog, stres, nevhodna strava atd.
Preto treba zvazit inu starostlivost ako volakedy.
Mne sa osvedcila prirodna kozmetika, ktora je antialergicka - Collagen Beauty. Viac info na adrese www.collagen-beauty.sk

dedo_vsevedo

No zase nepovazuj mydlo za kozmeticky zazrak ktory ta zbavi akne na 100%.To ci sa ti akne nadalej bude tvorit zavisi od tvojho zdravotneho stavu,podla imunity,vitaminov,strave...mydlo pomohlo zredukovat akne uz velmi vela ludom.

cristiano_ronaldo

a este jedna vec...ta plet sa može tak že ráno cca o 7 umyjem a večer okolo 7 umyjem....tj.12 hodín ... nemalo by s ami psraviť akne potom ked si rano tým mydlom umyjem aj vecer ?

cristiano_ronaldo

takže nie často umývať?..potom sa mi často sušííí???...a to škodííí hej??...mám to chápať tak?

dedo_vsevedo

menej je viac,zapamataj si.Nadmerne vysusanie pleti len uskodi,popripade moze byt kamuflazou ,ale to vydrzi okolo tyzdna.

cristiano_ronaldo

a ked sa sprchujem teda?...alebo kupem?...tak plet mam nehat suchu a ked vyndem snej tak spravit tak mydlo a studenu vodu???