Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no pani, ale Ste sa tu rozkecali :D
no bolo by dobre, keby zajtra uz Lenku pustili..doma bude urcite kludnejsia, ako vystresovana v nemocnici bez Vas dvoch..ja veru neviem, co by ti moji dvaja milovani(manzel a Betka) bezo mna robili..ako verim, ze manzel by sa o Betku dokazal postarat, ale Betka je taky maly zavislak :D, aj v noci sa budi este aj 3-4krat a pyta si zalostne mnam mnam mnam, alebo najnovsie cucika :D.
s Alex este uvidite ako, mozno sa dojcenia nevzda..je to tazko povedat.niektore deti si zvyknu na flasku za den, niektore ani za tyzden.

mrvulka

ozaj,záhradná architektúra tiež spadá pod tvoe štúdium?či je to iné?to by ma bavilo.ale len tak,sama pre seba niečo poštudovať.na školu už je neskoro.aspoň pre mňa neskoro.

_Marek

Lenka snou casto len tak lezi a bavia sa stekli ju a podobne zabavky ja nato nemam vela casu rano ochadzam okolo 9 a prichadzam vecer vtedy uz mala aj spi tak ju nechcem budit.rano ale sa snou niekedy pobavim.
tak snad ked budeme mat druhe a bude to chlapec budem mat viacej casu a aj ho nieco naucim.

mrvulka

pri prvých dvoch som nevedela,čo je to,keď dieťa zaspáva bez hojdania.Ale toto tretie je tak zlaté dievčatko,má už síce skoro dva roky/o mesiac bude mať dva/,ale je rozumná.Vieš,ako skoro to zbehne?užívajte si malú čo najviac,lebo nič nevráti tie nádherné chvíle.

mrvulka

taký režim je dobre dieťatku "vybudovať".naša malá zvykne vyspať do 10.00 do obeda,a tak mám horu času porobiť si čo potrebujem bez nej.Ale väčšinou ten čas využívam na spinkanie s ňou.Oddychujeme spolu.

_Marek

presne tak vyzera teraz Lenka.taka bez ducha.A ano mala uz spi.Lenka ju naucila na pravidelny rezim chodi spavat o 7-8.za noc sa zobudi mozno dvakrat.a vstava priblizne o 7.dobre ze ju tak naucila vieme si naplanovat veci co potrebujeme vieme kedy bude spat kedy papat.ma pravidelny rezim.A ja mozem pracovat na veciach co potrebujem.ako teraz.tiez sa tu babrem so somarinami do firmy.dnes zaspala rychlo bola uz pokojnejsia videlu mamu tak jej to pomohlo.

leerka

fuuuuu, to je sila, ze to pride tak zrazu a hlavne ked to clovek vobec necaka..... dobre, ze necakala do rana, a ze ste hned sli na pohotovost...

mrvulka

Marek,už spinká malinká?tá bolesť bude hnusná.ja som to ešte nezažila /chválabohu/,ale poznám jednu staršiu tetu,ktorá to mala,a poviem ti,je to silná žena,čo ju hocičo nezdolá,a tá chodila dosť dlho ako bez ducha.pritom je taká veselá,zlatá pani.Chce to čas,ale prejde aj to.