Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

leerka

ano, maarek spominal, ze si ju chcela kojit neak do jedneho roka....stale beries neake lieky? a dokedy este? a ako to mas teraz s jedenim......
marek bol z toho hotovy ale ani sa necudujem, prislo to asi tak zrazu ...ale predsa sa nemoze obvinovat..ako som uz pisala mohlo sa to stat kedykolvek aj keby ste boli na byte.....este s vami zostane doma, ze?

lenuliatko

hej ved pozeram citam.chudacik.nevedela som ze to tak berie.to je trulko.
no ako este neviem ze co a ako s malou lebo ona sa zenie za prsnikom ale ja ju nemozem kojit.
ale verim ze sa to zmeni teda dufam.chcela som ju krmit aspon tak kym nebude mat 8 mesiacov.

leerka

tak to je skoda, ze si za taky kratky cas zvykla na flasu...ved skusaj a uvidis, mozno este bude chcet aj z prsnika.....ano, marek mal toho asi vela...len mi bolo luto, ze sa tu tak obvinoval z toho....

lenuliatko

nie nezlepsilo.proste uplne mam ochrnutu polovicu tvare.citim sa hrozne.ked som sa dnes videla v zrkadle mala som dost.
Marek je velmi rad uz sa nevedel dockat vraj toho uz mal dost ze som mu chybala.vecer pred spanim zvykneme sediet este pri krbe popijat nejake vinko a rozpravat o vsetkom moznom.tak ze mu to hrozne chybalo.
no a mala.bojim sa ze si zyvkla na flasu.

leerka

a myslis, ze ti to od minuleho stvrtka trosku ustupilo, ci sa citis rovnako alebo dokonca horsie....marek musi byt rad, ze si uz doma a aj alexandra...konecne ste spolu...:-)

lenuliatko

Inak nijak.Celkovo sa citim nepouzitelna.Vladzem vsetko je ok len to ze rozpravam ledva trha mi polovicou tvare nemozem sa usmiat len na jendu polovicu tvare a ocne viecko mi normalne pada :(

leerka

ja si myslim, ze sa jej to jpostupom casu tiez zlepsi, uplne vylieci, len byt treba trpezlivy a silny a verit tomu....aj ked to nemusi byt samozrejme za tyzden, mesiac, ale mozno az o polroka....podla mna to bude vsetko ok, a lenka sa z toho dostene...

dd

Marek, neboj, nejakym sposobom sa jej to urcite upravi!nech poskusa najskor tu lampu, masaze a nejak to iste pojde dat naporiadok :).
urcite Vam uz vsetkym bude omnoho lepsie, ked budete spolu :) a my sa na Lenku tiez tesime! :)