Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

no baby ja by som jej to za normalnych okolnosti nepovedala.ale uz ma prestalo bavit neustale narazky nato aka som odkial som a ze preco neorbim vsetko tak ako ona ze marek je inak nauceny.
ja robim tak ako ma moja mama naucila a ako sme sa s marekom dohodli ze ako to bude u nas frcat.
ved ona nie je stara ma asi 47 alebo 48 rokov.takze to nebude vekom.
aj ona malej doniesla plno veci len skoda ze uz ich neoblecie lebo su hrozne malinke.ved mala nevazi 3 kila.ona robi vsetko naopak to ako naschval chapete nie?vsetky veci jej boli zatial male co jej doniesla.tak naco jej to nosi?
ja doma nemam neporiadok snazim sa ako sa da.ved sme doma len traja a marek nie je vacsinu dna doma a ja za sebou upratujem no a mala ta toho este nenarobi.
no s kojenim to vyzera tak ze to skusim asi.lieky by som uz brat nemala.a alex sa taha za prsnikom tak dufam ze to bude fungovat.ale nebudem z toho robit katastrofu uz som sa stym nejako tak zmierila.ved niektore babatka boli od narodenia krmene inym mlieckom ako materskym a su tu a su zdrave.ale este by som chcela kojit aspon do toho roku maximalne.

dd

Elle - aj my sme to tak s manzelom robievali dcerke ked bola v brusku :D sranda to bola :D a tiez ma tak kopkala, ze som mala pocit, ze vytrca kolienko, alebo laket :D.uplne take spicate kopce mi robievala na brusku az som mala pocit, ze mi ho tam pretrhne :D, tak som ju vzdy tak troska "pohla", aby sa stiahla :D a tiez mi tusim casto nastavovala chrbatik :).

dd

heh, Lenka, to keby ja poviem svokre, ze je trafena, tak ma "skope" pod ciernu zem a poohovara po celej rodine :D, ze aka som drza, ako si dovolujem a aka som na nu protivna, za vsetko, co nam dava a aka je ku nam laskava a ako nam strasne pomaha :D..ako je pravda, ze Betke podavala vela veci, aj mne par dala, obcas da nejake potraviny(vacsinou ked sme u nich, tak nam nabali to, co oni nejedia, alebo nam pribali nedojedenu salamu, syr atd. - ako keby zvysky psom :D).podla mna nam pomaha len preto, aby vyzerala navonok dobra, laskava a usluzna..ale ktovie pravy dovod, preco to vlastne robi..
na svokru kasli ozaj..je uz fakt trapna..hlavne s tymi zaclonami..no konec..na to by som asi svojej svokre povedala, ze su to moje zaclony, nie jej, v mojom dome, nie v jej a ze takisto sa mne nie vsetko u nej paci..ale si jej dobre dala :D a Marek to pekne "dorazil" ked ju slusne vyhodil :D.uz by Vam ozaj mohla dat konecne pokoj a nechat Vas zit..

elle

Mrvulka je to super :-D Tesime sa z toho ako male deti. Praveze nevidim ci je to ruka alebo pata, jeej to by bolo ake super :-D Skor mam pocit ze je to laket, koleno alebo cely chrbat.

elle

Ahojte dievcata, nechcem moc vstupovat do debaty, len ma napadlo ci neublizujem dietatku tym ked si obcas stlacam brucho prstami a to tak ze ked sa mi hybe, prstom ho trosku stlacim na vyvysenom mieste, aj manzel to robi. Mame z toho radost ked sa premiestnuje. Dakujem.

jajka001

ja to tiez schvalujem nenechaj si skakat po hlave.
inak naco prisla? ked si bola v nemocnici tak sa k vam pomahat netrhala

mrvulka

ja to schváľujem,dobre si urobila.som rada,že ti je lepšie.a s kojením to ako vyzerá?je ešte nádej na pokračovanie?teraz si odstriekavaš?