Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ja som ti uz gratulovala v tej druhej teme.ale napisem aj sem..gratulujem !! :) a neboj sa zvladnete vsetko urcite.

isabella

pusicek, to som ja moniqa87, zmenila som nick...
no dnes som bola u doktora a moj anjelik ma 2mm, uzasne... len som aj trocha nestastna, lebo priatel ma od soboty problemy s firmou a nevieme ci to utiahneme po financnej stranke, tak sme si aj poplakali... :-((( snad sa to napravi

pusicek

moniqa87 tak drzim palce, to tvoje miminko moze mat tiez zhruba 2mm, my ideme o tyzden znova na ultrazvuk, mali by sme mat zhruba 4-5 mm, takze nam tie krpce takto rychlo rastu.... :-)daj vediet kolko mate milimetrov vy

moniqa87

pusicek, tak to ti teda tiez gratulujem, boooze 2mm, to je krasne, ktovie kolko ma ten moj, ked to ale pocitam od poslednej menstruacie tak uz by som mala byt v piatom tyzdni, takze ktovie kolko ma moj anjelik :-) v utorok idem doktorovi

pusicek

moniqa87 gratulujem, ja som natom tak isto, vcera sa mi u lekara definitivne potvrdilo tehotenstvo, babatko ma 2 mm, tiez sa ale bojim ako to vsetko bude.....

dd

moniqa,gratulujem a zelam Vam vela vela zdravia!to je najhlavnejsie :)!reakcie okolia budu mozno vselijake, ale na tie sa z vysoka vykaslat, ono sa to casom utrasie..tak sa drzte teda :).

moniqa87

no a robila som si aj druhy test co mi doniesol priatel a aj ten pozitivny... no a v utorok ideme doktorovi... :-)

mojaeni

moniqa,

no teraz uz ostatnych neries, pisala si, ze s priatelom babatko chcete, takze gratulujem k tehotenstvu a sustred sa na to , aby ste boli v poriadku.
Pre mna boli tie okamihy, ked som nasla dve ruzove ciarky, neuveritelne krasne.
O dva tyzdne mam termin druheho porodu.