Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lleilla

mne to prislo,juj si sikulka,pekne to ukazalo,by mi to bolo luto aj zjest a to su tvoje deticky?asi ano,sa podobate-mas byt na co hrda:o)

mrvulka

idem ja umyť chodbu/vyzerá ako keby po nej prešlo stádo kráv,ktoré pred tým pobehovali v blate/:D "zastavím"sa neskôr

mrvulka

večer poprosím manžela nech mi s tým pomôže.dobre?alebo má š skype?tam to viem lepšie posielať,ale zase chyba je v tom,že tie fotky sú uložené v "koši",a treba ich odtiaľ vybrať.Ináč som pýtala manžela,aby mi ich poslal na email,a tak ich už len preposielam.Skúsim poslať všetky fotky,ktoré sú v maili.

dd

vdaka, no musim priznat, ze bez pomoci manzela a mojich rodicov by som to zvladala tazsie..moji rodicia mi velmi pomohli..ci uz tym, ze na kazdu skusku chodili autom so mnou a s malou, tak aby som si ju mohla nadojcit, ale aj tym, ze mi ju vzdy postrazili, pobavili a postarali sa dobre o nu, ked som sa potrebovala ucit, ci pisat diplomovku..maminke nikdy predtym ani vo sne nenapadlo, ze budem promovat a ona mi bude malu drzat na kolenach :) ale bola a aj je cela natesena, nedali by dcerku za nic na svete!moj ocino bol taky dojaty, ked mi po promocii gratuloval, ze mu az slzy vyhrkli..no a manzel zase mi velmi pomohol pri diplomovke..takze vdaka a obdiv nepatri len mne, ale aj ludom, ktori mi tak pomohli!

lleilla

dd to ta obdivujem,ja by som si netrufla popri skole-no minula rok som bola na jednej promocii a dievcata vyfintene,ale jedna tam bola najkrajsia-odhadujem s asi 8 mesacnym bruskom,krasne to bolo