Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Aj tak si myslim ze mam natom podiel viny.Tahal som ju z bytu do domu po 3 mesiaoch od porodu.Som debil.
Dufam ze zajtra bude moc ist domou lebo ma bez trafi slak.

leerka

nemozes sa takto obvinovat, ved nevies ako jej ten zapal vznikol a kedy....mozno ho malav sebe dlhsie a prepukol az teraz.... takto rozmyslat ti nepomoze.... musis mysliet pozitivne....a uvidis, zajtra ju budes mat uz doma....

_Marek

Citim sa totalne nahovno.Az vecer ked si lahnem do postele a po dlhom case pri men nie je mam cas premyslat nad vsetkym a strasne ma to serie vsetko.
Asi som ju ustval a nakoniec ochorela.Ale islo by to do riti vsetko toto.Mohli sme ostat v byte a nemusel som ich vlacit do domu.Sa citim ako debil teraz.

leerka

musi ta to asi strasne ubijat a hlavne srat, ked vidis ako sa trapi a nemozes jej pomoct.... a ked vidis aka je bezmocna a place....nezavidim ti...... tak ju zober domov, tam jej bude lepsie s vami dvoma....

_Marek

ja to nebudem riesit proste pridem a ak mi povedia ze ju tam drzia len kvoli liekom beriem ju domou.stacia mi smsky od nej ako tam nechce byt a zeby to zvladla doma uplne v pohode ma zdrave ruky aj nohy.chyba jej Alex.

leerka

inak aspon ze jeden tvoj rodic je normalny, tvoj otec,lenka ho ma velmi rada , ked tu o nom pisala.....
skus tam zavolat zajtra a uvidis co ti povedia, a ved da sa podpisat aj reverz, ci to nechcete riskovat, lebo predsa len je to na vlastnu ziadost.... a ona je v nemocnici u vas v topolcanoch? teda ak sa nemylim, byvate v topolcanoch, ze?

_Marek

No co ti nato napisat len to ze mas pravdu.Ale ja ako chlap nepojdem zanou a nebudem revat ze ako ma sklamala.Proste nerozumiem jej spravaniu ale nemozem ju nutit aby respektovala moju rodinu.Sklamala ma.
Ja uz od nej neziadam ani necakam pomoc.Mam este otca a viem ze ten mi vzdy pomoze.

dd

inak Marek, napisem Ti jednu taku vec, dufam, ze sa na mna nenahnevas...ako to tu tak citam o tej Tvojej mame, aj co pisala Lenka, aj co pises Ty..tak to ja som este na tom "celkom dobre"..lebo myslim si, ze moja svokra, keby sa mi nieco stalo take, ako Lenke, by sa na mna mozno aspon opytala, aj ked by to bolo zrejme len "pro forma", aby sa nepovedalo..ale to co Vam stvara Tvoja mama, tak to je este horsie..moja svokra sa uz teraz aspon troska skludnila(aj ked to nie je a uz nikdy nebude prechadzka ruzovou zahradou), ale nehnevaj sa ozaj, Tvoju mamu by som za svokru nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi.. :( je to pre mna nepochopitelne a velmi smutne, ze clovek, ktory by pri Tebe mal stat, Tvoj rodic, sa takto chova a pomaly robi naprieky..