Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

:D Mrvulka, tak to je gool :D..ja keby mam talent, tak by som skor napisala telenovelu..o tych nasich zivotoch so svokrami...mozno by som trhla nejaky milionik :D:D:D:D

mrvulka

baby,ja mám návrh.napíšme knihu.:D:D:D.ja som už bez svokrovcov.Viete,ako sa povie svokra po poľsky?osoba prebytočná.

dd

no vidis, urcite Ti to dobre padne sa takto s nou porozpravat, vyzalovat :)..neboj, bude dobre, uvidis, chce to len asi troska viac casu, ale urcite sa Ti to da doporiadku :)!
nasa rodina - to je komplikovane..z manzelovej strany su takmer vsetci rozhadani kvoli samym blbostiam..a vacsinu rozhadala moja svokra v case od toho, ako sme s manzelom oznamili, ze sa berieme, az do cca tyzdna po porode Betky(so svojou matkou a 2surodencami sa rozhadala kvoli tomu, ze na nich nahadzala vinu za manzelovu nehodu cestou za nami do porodnice..takisto to vykricala mojim rodicom a ani sa v podstate nevideli odvtedy, co im to vykricala..).no a z mojej strany..to je tiez take vselijake..tam je zavist, tam je nenavist atd..zbytocne to rozoberat.. :(

lenuliatko

nechcem sa izolovat.povedala som kamoske nech pride aj s malou.marek ju urcite rad uvidi lebo ma malu velmi rad.rozmaznava aj alex aj viktoriu.s manzelom kamosky sa stretli len rozmaznavaju tie nase deti.
no a svietim si stale s bioptronovou lampou.citim sa uz lepsie.zajtra asi pojdeme na tu chatu teda.snad mi to nejako pomoze.
a preco je rozhadana tvoja rodina?to ako s manzelovej strany?

dd

no mala by byt oslava..len ako to cele dopadne..netusim..lebo oni su cela rodina rozhadani, jedni sa nemusia vidiet s druhymi atd..skoda rozoberat..takze sama som zvedava..
inak, ak Ti je to blbe-navsteva kamaratky, tak sak jej napis, ze Ta to mrzi, ale ze sa necitis na navstevy..ale mozno by to nemuselo byt na skodu..kamaratka Ta urcite odsudzovat, alebo sa Ti smiat nebude(ak je to dobra kamaratka) a budes mat troska zmenu, troska sa porozpravas aj s niekym inym, odreagujes sa troska..podla mna sa nemusis az tak izolovat, hlavne od ludi, ktori Ta maju radi a su Ti dobrymi priatelmi..urcite Ta pochopia a aj povzbudia :)!ale ako vravim, ak sa na to zrovna necitis, tak to nasilu zas nerob..

lenuliatko

no tak to je fajn.alex ma tiez zase nejaky plny nostek.ale vytieram jej to kvapkami.
knam tiez chcela prist kamoska s malo viktoriou ale povedala som jej ze zatial nie.neviem teraz ci som ja taka blba alebo ci je to notmalne.nemam nejak chut sa s nikym stretavat aj ked by som ich rada videla.
takze tvoj svokor bude oslavovat hej?hmm moj svokor este nema 50.myslim ze 48 ma.

dd

neboj Lenka, len ver stale tomu, ze to bude ok!urcite to pojde, nejakym sposobom urcite..my sme boli dnes u doktora s Betkou, ale povedal, ze priedusky ma ciste, tak sme dostali len kvapky od kasla a do nosteka..tak dufam, ze sa to postupne zlepsi :) a do bud.tyzdna budeme vsetci fit :).svokor ma mat oslavu(50tky), len este nevieme kedy..a chce nas prist pozriet jedna kamaratka(byv.spoluziacka z VS a zaroven byvala spolubyvajuca z privatu), tak by som bola rada, keby sa to podari..uz sme sa velmi dlho nevideli..skoro rok..

lenuliatko

ved rozmyslam ze by to bol aj dobry napad.mali by sme ist tam kde sme vtedy boli na lyzovacke.tak uvidim ze ako to bude.zajtra idem uz na masaze tak dufam ze mi povie ze sa to da poriadku lebo ams lahne.

dd

Lenka, na chate by Vam bolo urcite dobre, taka zmena :).viem podla seba, raz nas takto vytiahol kamarat na chatu, ked sme mali take blbe obdobie..troska sa odreagujete, budete v prirode, prevetrate sa, bude lepsie...len aby sa Ti cim skor polepsilo, neboj, aj nalada a pozitivizmus sa vratia :)!

lenuliatko

viem ze sa udzravim teda vto dufam ale citim sa uplne taka nestastna z toho vsetkeho.ja neviem.nemam ani chut sa smiat.prilis ma to zobralo.