Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

vobec nie si trapna, kazda mamicka stresuje :)..ja som Betke nedavala nic, lebo ako som pisala, nebola nejaka zla, akurat co menej jedavala..a od bolesti, ci teploty som jej davala tie paralenove cipky..tie nam zatial vzdy velmi dobre pomohli.ale pocula som aj o takom niecom na dasienka, ze ked bolia, tak sa tym natru dasienka a ze to pomaha..pytala som sa na to doktora, vravel, ze to zavisi od lekarne, ci to maju ci nie..tak ak by Ste sa skusili spytat v lekarni, ci take nieco maju..

lenuliatko

no zda sa mi to skoro na zubky ale tak vsetko je mozne.a ty si s betkou bola u lekarky ked jej sli ci ste si to doma odtrpeli?mi povedz co si robila presne ci si jej nieco davala alebo tak lebo ja neviem teraz ze co.
mozno som trapna ze stresujem ale vazne neviem.

dd

studovalo sa celkom dobre..boli ucitelia, co vedeli narobit bordel a zbytocne problemy, ale bolo aj vela tych milych, prijemnych, co to nebrali az tak smrtelne vazne..mali sme kopu predmetov aj z ekonomie aj zo socialnej oblasti, vzdy sa nasli aj predmety, co zaujali, aj take, co som k nim mala doslova odpor :)..ale to je asi vsade :D.
hmm..vsak uvidis, to zbadas, ked jej vyjde zubok..mozno jej aj ide nejaky..chudiatko,len ked to nevie povedat..

lenuliatko

a ako sa ti to studovalo?co vsetko ste tam robili?kamoska tam tiez chodi a vyzera to celkom zaujimave.

inac ja mam taky divny pocit ze malej fakt ide nejaky zubok.raz ma teplotu raz nema.ale len taku zvysenu.

dd

ono tieto personalne zalezitosti si myslim, ze su aj dost tazke na zvladanie v podniku..manzel sa ma pytal tiez, ze kam premyslam ist potom pracovat..smial sa mi, ze pojdem robit do blizkej automobilovej fabriky tzv."anicku pre vsetko" :D, lenze mna ta myslienka moc nenadchyna, aj ked jeden daavny kamarat, co tam pracuje, mi ospieval ich zamestnanecke vyhody..tak sa mi manzel zacal smiat,ze pojdem robit na policiu :D..ze aspon tam bude mat niekoho znameho :D..no ale uvidime, kam ma to zaveje a som aj rada, ze este sa nemusim za tou pracou nejak nahanat..neviem preco, necitim sa na to, ist pracovat..

leerka

dd, tak to mas pravdu, ze su to najneoblubenejsi ludia v podniku, ja som studovala personalnu pracu v priemyselnom podniku.....ale zial som to rok pred bc. nechala......

dd

ludske zdroje a personalny manazment..taky ten najneoblubenejsi clovek vo firme - kadrovak a vyhadzovac :D.povodne som mala verejnu spravu, co ma bavilo viac, ale kedze by som musela ukoncit Bc.a vyssi stupen si dorobit niekde dalej, tak som sa dala preradit na druhy odbor..nebol v tom problem, kedze 90% predmetov sme mali rovnakych...

dd

no este mi ostava rok a tri mesiace..takze este vcelku dost :D..kam potom pojdem, to je zatial vo hviezdach..ak by sa nam podarilo vymysliet nejaky napad na firmu, tak by som zakotvila urcite tam..ale ak nas nic take nenapadne, tak budem musiet hladat nejaku pracu..snad nieco najdem.. :)

lenuliatko

no prijemne to je naozaj.ale zase netreba ich naucit nato dlho.
kolko ti este ostava do konca materskej?potom kam pojdes?