Prehnala som to?

Príspevok v téme: Prehnala som to?
precoja

Mam 24, manzel 35. Ako sa na mladu babu patri, sex. apetit mi nechyba. Manzel je zase taky, ze on potrebuje na radovanky psychicku a fyzicku pohodicku. Obaja sme boli chori, ale vcera sme sa uz citili lepsie a jasne, ze moje libido sa hned zobudilo. Manzel ma odmietol, ze az ked budeme zdravi...Tak som sla spat nadrzana a napaprcena. Bola moja reakcia prehnana? Ako rada by som patrila medzi zeny, ktorymi nic nehnem, kluckuju pred chlapom a narabaju nim sexom. Bohuzial. Ja som ta, ktora byva odmietana. Je to take trapne. V zivote som ho ja neodmietla:(

mademoiselle

Jaaaaaaaj, strasne abenky, aki mozu byt ti chlapi takyto. No sme mladi a treba si uzivat kym sme mladi, ked budeme stare a frigidne, tak to bude horsie a s ovisnutou kozou. :-))) No nebudem rozoberat podrobnosti. Ale nechapem niektorych chlapov, my sme sa niekedy milovali tak casto, ze obcas som mala problemy aj chodit, ako ma to tam dole boleloa terza je to horsie. A najradsej mam otazku, ze ci ho mam len na sex, to ma ide rozhodit, väcsinou tato otazka patri do ust zenam,ale ked on povie toto, tak sa idem zblaznit od nervov. Najhorsie je odmietnutie. POnizujuce riadne.

suzis

mila ARAFATKA..ja som tie kufre aj zbalila....askoncilo to priznanim sa k nevere...a nasledne ziadal o odpustenie..odpustila som, vratila som sa..vydrzal rekordne dva tyzdne..a mal dalsiu..tak som sa rozviedla...a dodnes je sam..a vies preco??....ktora by chcela sex raz za mesiac??..ani jedna...a zas ho mam na krku..a oroduje a prosi...

sedmikraska

tiez vzdy ked chce on tak sa necham behom chvilky prehovorit a uzivam si to. Mas pravdu, ze na nas vek je to malo, ved zo zaciatku to bolo tolko krat za den ako teraz za mesiac :(

arafatka

Inak, u nas viem, v com je problem. Neurobim sa zakazdym, tak mam chut castejsie. On sa spravi vzdy , ked si zmysli, tak je uspokojeny a staci mu toho menej... Neni to aj u vas tak?!

arafatka

No, zistujem ze vselikto ma taky problem jak ja ba priam este horsi. Suzis, to je DRSNEEEEE! Keby som sa uz odhodlala na striptiz a NEZABRALO by, balim kufre. Bez debaty. Pretoze to je vec TAKTU. Keby sa muz podobne snazil a neuspeje u zeny (akykolvek muz u akejkolvek zeny), ziaden chlap by toto neodpustil!!! Vole, ale ked ja tak casto CHCEEEEM... fakt uvazujem, ze najdem milenca. len na sex. je to hrozne, ale CO MAM KURNAJ ROBIT? Ked ma on chut, pravdaze som vzdy po ruke...

mademoiselle

Sedmikraska no ten moj ma take obdobia, ze obcas by aj kazdy den, ale obcas vobec, ved ked sa nad tym zamyslim, tak my tak v priemere asi 5x do mesiaca, co je podla mna na nas vek strasne malo. ZAse nemusim, ze kazdy den,a le mam rada laskanie a podobne veci. Viem, ze obcas nie je chut,ale nechapem, ze ja ked nemam chut, tak ho neodmietnem, a on v pohode, no ale obcas som uplne zufala z toho a tiez obcas vycitam. A skusala som aj ze nevsimat, ale bolo to este horsie.

sedmikraska

tak ja som presny pripad ako Mademissele, tiez to bolo super a teraz akoby nic, je to naozaj urazlive a niekedy to nevydrzim a zacnem mu to dokonca vycitat :( ale to uz ked mam fakt nervy. A najviac ma doraza, ked mu poviem, zemam nejaky zapal alebo kramy a on prave vtedy pride za mnou a mne to pripada, ze to robi schvalne, aby som nemohla pvedat ze so mnou uz nic nechce. fakt poradte kto viete, ale nie tak ze si ho nemam vsimat ani ja, bo sa stanem znova pannou :) :(

nada

ZENSKE ,,VIETE CO SKUSTE ? CHLAPA PRITAHUJE VTEDY KED SA MU NEVNUCUJETE ,,THAKZVANA NEOBITNA PEVNOST ALE THO VAZNE FUNGUJE ,,SKUSTE SA NA THO VYKASLAT NA NIEJAKY CAS A UPLNE IGNOROVAT CHUT NA SEX S NIM ,,NEDZRAZDIT NIC A KED UZ PRIDE ZA VAMI CO URCITE URCITE PRIDE BUDTE VY THA CO ODMIETANIE VSAK VELMI DLHO A SO SLOVAMI ALE TVOJ KRASNY SA PREBRAL ?MNO MOJA NIEJAK NEMA CHUT,,A POTOM SA TOHO UZ LEN DRZTE ,,ALE NEBUDTE NAHNEVANA URAZENA ANI NIC VSETKO S USMEVOM NA TVARY 100PERCENT ZABERE,,ZOBERTE SI ,,ANI VAM BY SA NEPOCILO KEBY SA VAM CHLAP NUKAL ,,JE LEPSIE DOBIJAT A ROZPRACOVAVAT AKO KED CHODI ZA VAMI ZE CHCE JE PRIPRAVENY VIETE AKO THO MYSLIM NIE ?: DDD DRZIM PALCE ,,POTOM DAJTE VEDIET AKO:D

okoha

Baby, ja mam podobny problem. A pripad Suzis akoby bol moj.Len ja mam zatial len priatela-ma 26r...v istom zmysle ma potesilo , ze s tym nie som sama...ale ten pocit odmietania byva pre mna neuveritelne ponizujuci.