Tri-regol

miša

ja som ho tiež začala brať, ale po 2 mesiaci užívania som ho musela vysadiť, lebo ma strašne boleli prsia a pribrala som asi 5kg. A keď som išla na gyndu tak mi radšej tabletky vymenila, dala mi Logest, je síce asi o 300sk drahšší ale citelne lepší. Má menej hormónov, vlastne obsahuje len ženské hormóny, tak je určite lepší. Ja byť tebou tak na zdraví nešetrím, i ked ja som musela hak po 4 rokoch vysadiť, lebo mi už nerobili dobre, dosť škodí na pečeň.

ivkab

ja som brala Triregol asi 4 roky a bola som s nou maximalne spokojna.....ale ver, ze kazda antikoncepsia na kazdu zenu posobi inak,,,dak na rady lekara

cyrena

Ja beriem Tri Regol zhruba vyse pol roka. Stoji 319, 50 sk/3 mesiace. Od kedy som ho zacala brat schudla som 6 kg :)

Tany

Skus zajst do sekcie "sex a antikoncepcia"- tam jedna holka hovori ze prvykrat uziva antikonc. 18 dni a uz 18 dni ma menzes a uziva Jeanine...

Tany

Ja ti mozem odporucit YADINE- ma nizky obsah hormonov, je to najnovsia HA na trhu a jedina z ktorej sa nepribera, lebo obsahuje latky, ktore zabranuju zadrziavaniu vody v tele. Stoji okolo 1150Sk/3mesiace.Papa

jatyon

... Tri-regol patri do druhej skupiny HA.T.z.,že ma vyšší obsah hormonov.
Čim nižší obsah hormonov,tým je preparat setrnejší pre organizmus.
každá HA má vedľajšie účinky.pre ydravého človeka,by to však nemal
byť problém.
Platí však čim vyššia cena tým kvalitnejší preparát.

.
.
stoji asi 350,- na 3 mesiace
.
.
Nevýhody:

· nechránia pred sexuálne prenosnými infekciami vrátane HIV/AIDS

· potreba pravidelného každodenného užívania

· u niektorých žien problémy v zmysle napínania na vracanie

· občasné bolesti hlavy u niektorých žien

· možné zvýšenie depresie

· u niektorých žien pokles libida

· u rizikovej skupiny žien nárast ochorení srdca a ciev (ženy s vyššou hmotnosťou staršie ako 35 rokov, fajčiarky, s vysokým krvným tlakom)

· možné nepravidelnosti v menštruačnom cykle