gynekolog/gynekologicka v nitre

marinka_999

tak pre MartinIn...aj ja sa chystám ku Cellarovej, pretože je to predsa len žena...a myslím, že jediná v NR...a už sa jej ordinácia nachádza oproti nemocnici v tej novej budove na prvom poschodí!!!...treba jej zavolať na číslo 037/694 2221 a objednať sa...berie nových pacientov-už sa sa pýtala..ja som u nej ešte nebola tak ti viac poradiť nemožem...a čo sa týka toho, že tam budeš s priateľkou no moj osobný názor je že je to pekné, ale neviem či sa budete citiť dobre obaja...dufam, že som ti aspon trocha poradila papa

čojenatom

no konkretne tamtu doktorku nepoznám, ale určite to nie je jediná gynekologička v nitre. napr. viem ešte o jednej tušim nováková sa volá, no len nie som si istá, či ešte ordinuje. Je na chrenovej.
ja si tiež myslím, že je to čudné, ked chceš byt s nou. Ked by už bola tehotná, tak to je iná vec, alebo keby má ist rodit.
A čo ona ide prvýkrat gynekologovi?
Načo tam chceš byt vlastne, čo si mysliš, že ju ten doktor znásilni? A čo ked sa jej tam pozerá, ved pre neho je to uplne normálna vec, denne prehliada min 20 žien, takže je to normálne vyšetrenie a nič hrozne. aj tie najintimnejšie miesta treba vyšetriť. a každá žena, ked chce byt zdrava, tak má chodit na pravidelne prehliadky, aj ked práve toto nie je najpríjemnejšie vyšetrenie. Ale neboli. Nevidim vobec dovod, aby si tam bol s nou.

mataBB

a som zvedava, ci by si ty chcel, keby sa tvoja priatelka pozera na to, ako urolog vysetruje tvoj penis..no neviem ci by ti to bolo najprijemnejsie....
to je trochu ina situacia ako ked ste vy dvaja sami a uplne ina situacia, ked je tam niekto dalsi a cudzi

mataBB

martin pochybujem ze ti nejaky doktor dovoli, aby si tam bol pri nej...pri vysetreni nechodi ani sestricka do ordinacie, ked tak vynimocne..nemas tam co robit a pozerat sa co robi doktorka...

a pride mi to ako keby si z nej robil nejaku nesvojpravnu osobu, ktora nemoze byt sama s doktorkou

a neviem co z toho robis taku vedu...hovoris ako keby chces byt pri porode..to vysetrenie vobec nie je strasne a trva to chvilu, tak sa netvar ako boss a nechaj svoju priatelku, nech si taketo veci vyriesi sama...je to dost trapne

MartinIN

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať na gynekologičku - Mudr. Čellárová Beata (kontakt ma -‪037/653 02 04‬) a je v Dolných Krškanoch. Priateľka by už potrebovala ísť na gynekológiu (prvý krát vôbec)... a preto jej pozerám všetko možné na webe, hľadám informácie a pozerám doktorov a čítam fóra. Nemá žiadne zdravotné problémy v tomto ohľade. V prvom, rade, chceme aby ju vyšetrovala doktorka a toto je asi jediná v NR, čo som prečítal všetky možné fóra a ohlasy. Čo od toho môže reálne očakávať? Aké s ňou máte skúsenosti? Aká je?

Chcem ešte zdôrazniť a trvám na tom že tam chcem ísť s ňou aj do ambulancie a pri vyšetrení, aby sa tam necítila taká \"úplne sama\" a predsa, sú to najintimne miesta, ktoré som \"videl\" len ja :)) A mňa osobne ako z pohľadu chalana príde odstrašujúci, že také všetky možné vyšetrenia, prístroje + koza... no skrátka celé zle. Tak tam chcem byť s ňou a byť jej veľkou oporou - aj pri vyšetreniach. Teda, že či to je možné, lebo ja na tom vážne budem trvať. Hmmm?

sandrulik

ja chodím Gilanovi..teda bola som tam iba raz...na prvej prehliadke..je uplne super,mily,odpovie na vsetky otazky,poradii strasne vela dobrych veci....a pojdem druhy krat k nemu na 1rocnu prehliadku vo ferbuaaari...ale..mozem iba odporucat!!!chodia tam iba slusne zeny...je to velmi moderne a pekne spravene centrum:)oproti malemu tescu..a prvykrat som tam bola s frajerom ke dosm mala 17...este aj s tym sa roozpraval :D...zlatunky proste

Wanna

Baby , velmi dobre postrehy,ale všade riešite len doktorov,ale strašne vela záleží aj od sestričky a zvlášť,ak tam idete prvy krát.Predsa je to také dosť osobné vyšetrenie /ako pre koho!/ a je dobre,ked vás setrička povzbudí, a nie zazerá na vás,ako keby ste tam boli na obtiaž.A takých pochopeniahodných je ako "šafranu"!!Ja osobne som poznala len jednu....

taanaa

ja chodím k TURBOVI, je nehorázne zlatý a všetko vysvetlí a je aj jemný čo sa prehliadok týka, odporučila by som ho úplnej každej