Nechcem byt ocko .......

mirkaa10

dreideger: kazdy chlap ma moznost rozhodnut sa ci tej zenskej s roztvorenymi nohami ho tam strci alebo nie-lebo vy chlapi ste ako vzdy ,,mudri" pretoze ked vam tak velmi ide o to aby ste sa mali moznost rozhodnut aj vy tak si prezite tehotenstvo porod alebo potrat a az potom by ste do toho mali co kecat(ale kedze to nikdy nebude mozne tak jedine co mozete spravit je ze bud si 2krat rozmyslite ci budete honiť s tou dotycnou alebo si davajte pozor)- a to ci zena si da zabit svoje dieta o tom moze rozhodovat len sama pretoze je to jej telo a nie vase takze vas je do toho hovno ako sa rozhodne-vy ste sa mali rozhodnut skor ako ste to dieta splodili.

dreideger

mirkaa10: Presne toto ma sere na vas zenach, kazda mate plnu hubu toho ze jak ma zena pravo rozhodnut sa, ale chlap neeeeeeeee. On nema pravo rozhodnut ci chce dieta alebo nie, ked sa zena rozhodne potrat a chlap s tym nic nespravi, ked sa rozhodne ze nepotrat zasa s tym nic nezrobi a musi platit alimenty. A to ze on ho vybral z nohavib... no na diskotech je plno pseudokuriev co roztiahnu nohy kazdemu kto si o to poviem ak v sebe maju par poharikov. A dobre kazdy vie ze mladeho chlapca lahsie zvedie dajaka kurva a mas aj zlatokopky co idu umyselen po niekom aby mu na krk hodili otcovstvo. Preto ma taketo zeny ako ty seru co tu moralizuju o tom aby chranili svoj vlastny druh.

pre potrat

pre potrat to predsa nema suvislost len s krestanstvom, ide snad aj moralku, vnutorne presvedcenje, nje kazdy zdjela nazor : zasulozit si, uzit si, sak keby njeco zoberjem si "to"... ale to "to" je ludsky zivot

pre potrat

pre potrat:ty sa staraj o seba a nikomu nevnucuj nazor, ze tie male za nic nemozu, je to pravda, ale rozhoduju sa oni a nie ty, takze ci bude potrat alebo nie je to iba ich vec, si asi nejaka zaryta krestanka, kt asi v zivote nemala a ani mat nbude sex,

mirkaa10

myslim si ze nad tym ze nechces byt ockom si sa mal zamysliet pred tym ako si si ho vytiahol z nohavic a teraz mi si sa mal zobudit a nebyt aspon natolko ubohy aby si tu vyplakaval.je to len jej rozhodnutie a ked si to nechce dat zobrat tak to je jej rozhodnutie a tebe neostava nic ine iba zobrat na seba zodpovednost otca.ked si bol natolko macher aby si ju oplodnil tak by si mal byt macher aj v ulohe otca a nespravat sa ako sopliak,a uz vobec ju nutit do potratu.

puk

Pri sexualnej zodpovednosti je to posunute o 1 rok, cize moze AZ od 15tich (za ine priestupky zodpovedate od 14tich). V kazdom pripade, tvoja babika sem spada. Vobec sa mi nepaci, ake chore nazory ta tu ovplyvnuju. Deti radia detom, co maju mat deti :) Over si, ci je skutocne tehotna, mladym babam to zvykne aj meskat, aj zakolisat, vselico. Ani testy nie su stopercentne. Ak je, nechaj navstevu fotrovcov na nu - bolo by sice statocne, keby si sa tomu postavil celom, ale ved vidim, aky si vyplaseny, nechaj to na nu. Nedorazia ju, aj ked to bude mat doma vesele. Teraz je snad aj vyhoda, ze ma 15, budu ju brat ako male dieta. V 17tich by ju mozno aj fakt z domu vyhodili. Ak nie su fanaticki veriaci, podla mna samy navrhnu interupciu. Nie je to stastne riesenie, ma vela rizik a babenka bude dozivotne psychicky poznacena (a mozno aj nie, podla povahy a dusevnej vyspelosti).
***
A nabuduce dbaj na ochranu!

potrat

vy vsetky čo by ste išli na potrat ste obyčajné kurviská....do plynu s vami, vas mali rodičia dať na potrat nesexujte ked to neviete, do riti
ved tie malické stvorenia za nic nemožu, radsej ich dajte do hniezda zachrany, preboha rozmyslajte troška