Krvacanie po milovani

Príspevok v téme: Krvacanie po milovani
tvojdudrosko

Ahojte baby.Vcera mi skoncila menstruacia,dnes poobede sme sa s priatelom milovali a ked som prisla domov,mala som na nohavickach krv.Zacala som opat krvacat.Priatel ma neporanil,bol nezny a nebolo to ani nase prve milovanie.Velmi som sa zlakla.Aj ma boli brucho a mam taky pocit,ze mi trosku opuchlo podbrusko. Stalo sa vam niekedy nieco take?Moze to byt nejake vazne ochorenie?Co sposobilo to krvacanie.Prosim baby pomozte mi.DAKUJEM.

myska_m

Baby. treba s tym ist k doktoérovi. Nechcem vas lakat, ale moze to byt jeden z prejavov toho, ze nie je nieco v poriadku!!! Vzdy je lepsie to dat kuknut, nech sa vyjadri ten, kto je na to skoleny !!!

syma

moze to sposobovat tzv "ranka na krcku maternice", treba zajst na gynekologiu a poradit sa, ma ju asi kazda tretia zena, takze nic hrozne, len ju je treba kazdeho polroka sledovat

adkag

Ahojte, mne sa to tiez stava po skonceni MS,zrejme tam este zostane trosku krvi a tym sa to uvolni.ale vyjde to po takej polhodinke a koniec, uz potom mam len take slabucke spinenie.

tvojdudrosko

larasofia:myslim,ze nie je az tak hlboko.mne sa to stalo zatial stale len po menstruacii,tak neviem,ci to ma s tym suvis,alebo je to nieco ine.

larasofia

tak ja to asi z antikoncepcie nemam...a ked sa milujete, ide tvoj priatel do teba velmi hlboko? lebo do mna ano a moznopreto sa vzdy spusti krvacanie. ale mne sa to nedeje len po menstruacii...

change

Tak ak ta pocas sexu nic neboli a ani po nom a to krvacanie sa vyskytne len pri milovani sa po menstruacii a po dni prestane nemas sa coho bat...Je to len v tom ze pocas sexu sa vagina uvolni a niekedy sa moze stat ze po menstrucii tam moze este nieco ostat a pocas sexu sa to uvolni a dostane von..Je to to iste ako ked chlap zene spusti menstruaciu pocas sexu ked ma prednou....

larasofia

ahoj, no to sa stava aj mne. uz mam dost obavy ci je to ok tak asi budem musiet zajst ku gynekologicke. stale si vravim ze je to antikoncepciou. beriem belaru. neberies to aj ty nahodou?