Kolidne striebro - skusenosti a ucinky

zabkaLea

ahoj...chcem sa opytat..mám uz asi dva roky zlateho stafilokoka, neda sa neako zničit a robi mi problemy na srdci...mam aj helicobaktera...vedelo by mi striebro pomoct? a čitala som že ho nesmu ludia čo su alergicky na striebro a kovy...tak radšej sa opytam..mam operovanu na scoliosu chrbticu a mam tyčku neakou spevnenu chrbticu či to nevadi a ked si dam naušnice neaku bižu že to nie je striebro tam mi hnisaju uši.tak či to môžem aj vtedy použivat :)) dakujem velmi pekne za odpoved...Lea

RNG

To co pouziva ten sedivy muz uz vyse 14 rokov mozno nazvat "strieborna brecka" nie koloidnio ionicke striebro.
Koloidno ionicke striebro sa vyraba nizkymi prudmi v ultracistej deionizovanej vode, nie vode z vovovodneho kohutika, ako to robi tento fanatik.
Za 14 rokov, co si ho po domacky vyraba a pije dostal do tela vyse 100 gramov striebra. Samozrejme kedze je to jediny takyto fanatik asi na svete, vytahuju ho pravidelne na odstrasenie v televizii.
Argyriu nazyvaju choroba, ale tento jemne prasteny clovek je napriek vsetkemu zdravy ako repa. Inac on nielenze pouziva koloidnu striebornu vodu s koncentraciami vyse 100 ppm, ale pije ju miesto vody.
Na porovnanie, z koloidno ionickej vody bezne vyrabanej ako priezracna cista, s nanocasticami a ionmi striebra v koncentracii 10 ppm(tj 10 mg striebra na liter vody), z pol deci vody, co je dostatoxcna davka na napr otravu zaludka dostanes dokopy 0.5 mg striebra.
Na zafarbenie koze ale potrebujes aspon niekolko gramov , tj to obcasnym pitim beznej koloidno ionickej striebornej vody nemozes nijak dostat.
Medicka literatura to sice nazyva zamorenie tazkymi kovami, ale nikde som este nevidel konkretne kto z toho ma zdravotne problemy.
Z ortute, olova, arzenu hexavalentneho chromu, cadmia , hlinnika atd je v literature pplno pripadov zdravotnych problemov, ale na striebro, ktore sa v tele slabo zlucuje(vzacny kov) zatial literatura mlci a ociernuje ho len obcasnym uvedenim tohoto fanatika, ktory ale nema ziadne zdravotne problemy cim by mohli skodlivost jeho zamorenia potvrdit.
Ale "odborne " bububu mnohych odstrasi a o to im ide hlavne. Inac im to znizuje predaj patentovanych liekov.

RNG

Desiatky milionov ludi pouziva koloidne striebro bez akychkolvek skodlivych nasledkov. Preto je lekarskymi komisiami schvalene ako neskodny potravinovy doplnok. Samozrejme farmaceutickemu priemyslu je to konkurencia, tak sa ho snazia za kazdu cenu ociernit=bezny konkurencny boj.
Inac koloidno ionicke striebro v styku so zaludocnymi kyselinami za par sekund sa premeni na chlorid strieborny, ktory je uz velmi malo ucinny a veru memoze v tej koncentracii zabit ziadne crevne bakterie, ani zle ani probioticke.
Prosim nerozsirujte tu bludy!

pjameson

Skodlive latky sa s tela vylucuju stolicou, mozom a potom. Ak to na kozi robi taketo problemy, co to potom spravi vo vnutri??
A preco sa vlastne uziva koloidne striebro?

lubosdr

Koloidné striebro zabíja nielen chorobné baktérie, ale aj baktérie telu priateľské, ako napríklad laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné, rovnako ako to robí väčšina antibiotík. Je nutné tieto baktérie obnoviť najlepšie konzumáciou vhodných jogurtov alebo ešte lepšie symbiotickými laktobacilmi vo forme tabletiek. Dobre info je na stranke koloid.sk

Adobela

Prosím vás ako dlho a v akom množstve by sa malo užívať koloidné striebro pri ureaplazmach (mám na mysli výplachy). Ďakujem

anjelik9

ja som ho pár dní vnútorne užívala a brucho som mala ako v pokrčilom štádiu tehotenstva :) takže už len na tvar radšej :p

RNG

Zase nejaka blbost od vyrobcu.Ti vyrobcovia koloidneho striebra priam ziaria roznymi blbymi popismi.
Len kludne jedz mliecne vyrobky, ked ti inac neskodia.
Len dost malemu percentu ludi mliecne vyrobky vyslovene skodia, najma cerstve mlieko pre starsich ludi, ktory uz nemaju dost enzymov na jeho spracovanie. Problem s mliekom je nie mlieko same, ale dnesne zamorenie mlieka(pesticidy, herbicidy hormony, antibiotika, homogenizatory...)
Ale bez mlieka sa da zit, vacsina sveta nepozna mlieko.

Inac neviem, na co chces to koloidne striebro pouzivat pravidelne, ja ho odporucam pri pokazenom zaludku ako rychlu napravu, na vonkajsiu dezinfekciu a pripadne kvapky do nosa oci a usi.
S uspechom sa da pouzit aj na potlacenie helikobaktera.
Ale ine pouzitia a tvrdenia su dost pochybne.Hlavne kedze rozne koloidne vyrobky su velmi rozdielne ucinne.

ekaibabe

som živočích, ktorý bez mliečnych výrobkov: syry, tvaroh, jogurty... neprežije deň... mám užívať koloidné striebro a na ňom napísané, že sa nesmie mlieko a mliečne výrobky...
čo budem jesť? Aký problém môže byť v spojení koloidné striebro a mlieko?