Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

RNG

lejn, lekarov v skolach ucia diagnozy symptomov a pouzitie likov(farmaceutik) na odstranenie tychto symptomov. Nikde nie je medicka skola na ucenie okolo potravin a potravinovych doplnkov ako lieku. Dokonca v USA to nikto nemoze ani na potravinove doplnky napisat, ze liecia.

lejn

rng ake prostriedky nemaju? ved nieco mi musi byt nieco mi tam musi skodit, z niecoho to musi byt... tak jak to je mozne ze nevie mi na to prist? to mam tam chodit kazdy den za nimi aby so mnou nieco robili? ani nevedia ako sa ja citim ake kazdy den muky prezivam ale ved ty na vine nie si sorry

RNG

lejn, nedostatok kyselin alebo traviacich enzymov zatial lekari nediagnozuju ako chorobu. Takze na to nemaju prostriedky.
Ber Betain HCl a Multienzym s jedlom(alebo Pancreatine) a uvidis, ci sa ti to zlepsi.

RNG

....., ze tahaju peniaze, to sa im da odpustit, ved bussiness je o peniazoch, ale ze sa odporucaju skodlive veci, to by sa im nemalo odpustat.

............

tiez som bola ,a po precitaci a porovnani prispevkov mozem konstatovat ,ze som sa nechala napalit , len tahaju peniaze ...

RNG

Endiaron(cloroxinum,dichlorchinolinol 250 mg) je chemikalia potlacajuca plesne , bakterie a protozoy(bakteriostaticke chemoterapeutikum).
Vyrobca je Prazska firma Zentiva, ktora tvrdi, ze nema prakticky ziadne skodlive ucinky.
O tom si dovolim silne pochybovat,
organicke chloraty su totiz skoro vsetky karcinogenne.A ako agresivna chemikalia ma iste ucinok na ladviny a pecen.Len je este kratko na trhu.
Keby to bol tak dobry prostriedok, asi by to vyrabalo uz hromadu inych firiem. O ucinnosti na potlacenie bakterii nepochybujem, ale samotnemu traveniu nepomaha.
Tak isto Espumisan, ktoreho aktivna latka , simeticone,len rozbija bubliny v penach(defoamer) a tym umoznuje len lepsi unik plynov.

2.Rudolf

Ja by som vrelo odporučil Endiaron, alebo Endiex spolu s Espumisanom, je to voľne dostupné, možné ich kombinovať s tými enzýmmi.

usmev

lejn a bolesti brucha:nečítala som všetky príspevky,ale viem vám poradiť,ktoré aloe je najlepšie:to, ktoré obsahuje vlákninu, nie je to precedená voda.Gel sa pije,ale na Vaše púroblémy s trávením existujú aj čiste prírodé probiotiká/viem, že z lekárne pomohli len málo ľuďom/ a ešte Polia zelene, ktoré obsahujú mladé klíčky pšenice, jačmeňa,lucerny,aj voňajú ako tráva alebo lúka.Toto Vám zaručene urobí v tráviacom trakte poriadok a zharmonizuje ho.duratnakatka@zoznam.sk

RNG

Lein,Zlozenie znamena co a kolko tj aspon miligramy, ked uz nie naozajstne cislo=aktivitu.
Nuz kolko ich pouzivat, zalezi od toho, kolko ich tvoje telo potrebuje a aku maju skutocnu aktivitu
By ocko, potrebujes medzi 400 az 1200 mg betainu HCl, 1200az 2400 mg ekvivalent pankreatinu, alebo 600 GDU bromelainu atd.
Mozem ti poradit len minimalnu a maximalnu davku na kazdy druh enzymu, ale co tvoje telo potrebuje je niekde medzi tym a to si musis zistit sama. Samozrejme to zavisi aj od typu a mnozstva jedla.
Na jedno jablko nepotrebujes nic, ale na 250 gramov masa iste aspon 800 mg betainu HCl a 600 az 1200 GDU bromelainu alebo inych bielkoviny rozkladajucich enzymov.