Akne S.O.S korektor garnier

hohoho

dedo vsevedo ...
ja dobre viem ze podkozne vyrazky mozu byt aj z jedla a tak...preto je dolezite dodrziavat pitny rezim a podobne veci ale na tiie pentium uz upozornoval...nehovorim ze jeho rady su zle ale ten sampon neskusajte...pisem to pre tych co zostali objektivni...nechcem vam ublizit ale naopak...ved existuje x liekov a kremov specialne na akne ktore su bez rizika a tiez zaberaju...

dedo_vsevedo

aj ty?,hohohoo,najskor si premyslite co pisete.Tieto bludy,co tu vypisujete nemaju ani hlavu,ani patu.Je to ako by ste vedeli dopredu predpovedat koniec sveta.Podkozne vredy mozu vzniknut kedykolvek,z akychkolvek pricin.A to najma z jedla ,ktore jeme,cize z toxickych potravin,z latok,ktore nase telo nevie spracovat,a potom sa snazi tie latky vyhnat z tela von.

aj ty?

hohohoo..
moja mama je kozmeticka a tiez hovorila ze niektore pentiove reci su hluposti...napriklad to s tym samponom...hovorila ze ano moze zabrat ale vsetci co ste na to tak horlivo skocili pentium vam asi neprezradil jeden hacik...alebo o nom ani sam nevie...za par tyzdnov mozno mesiacov ked budete mat plet kvazi cistu vam postupne zacnu z tej chemie take vredy vyliezat ze budete lutovat...z podkoznej epidermy zevraj ci co to...nevyhrazam sa ale varujem

hohohoo

no moja teta je kozna lekarka a poslala som jej link na tuto stranku a povedala ze pentiove reci akurat zhorsia plet natvralo..a ze ti ktori hovoria ze im to pomohlo mozno maju pravdu ale o par mesiacov sa im vratia take podkozne a vyvrete vredy ze sa nebudu stacit cudovat...takze uz to viac nekomentujem...len to som chcela...a tymto chcem vystrihat aj teba pentium...
mozno to teraz zaberie ale aby si to o nejaky cas nezacal lutovat...

veika

ahoj pentium uz mam te vitaminy su podobne ako na tom obrazku ale napr. to dm maju hore....a videla som tam aj tu baleu

pentium

hladal som,no nenasiel som...nevadi,na tom mojom je napisane das gesunde plus,multivitamin+mineral,ma to modry vrchnak,na ten co si mi dala adresu,to je asi starsie balenie.