ako je mozne,ze sa zena pri sexe nespravi a pri lizani vzdy

janekMY33

lebo lize klitoris a ked mas klitorialny orgazmus tak sa spravis ale vaginalny orgazmus nemusis mat tak sa nespravis

couch01

Ahojte baby ,ppotrebujem poradiť moja priatelka nevie dosiahnuť orgazmus skušal som aj oral ale tesne pred vrcholom ju to začalo bolieť a ked jej draždym klitoris tak jej to je neprijemne fakt si neviem rady potešila by ma nejaka dobra rada dikyy

marfusska

miška-je to skvely pocit!u mna to stale funguje,ked mam plny mechur a priatel mi tak jemne stlaci podbrusko,pridete na to.len sa musite rozpravat!no co my vsetko preberame!?je dolezite sa rozpravat...

tinulka

a este nieco..kacenka45 mozes byt rada ze mas orgazmus pri lizani..niektore baby ho nemaju vobec..dokonca ani ked masturbuju..tak sa neznepokojuj zbytocne

tinulka

asi to bude tym ze nemas vaginalny orgazmus ale klitorialny...jednoducho ti staci drazdit klitoris a si "hotova"..a samotny sex ti nic nerobi pretoze ta to nevzrusuje...je to tak u vela zien..takze nemusis sa obavat...je to normalne ak nezazivas vaginalny orgazmus:)

miška

čau baby,ako môžem nájst bod G už ste to volakto našli?Počula som že je to super pocit,môjmu priatelovi sa hambím povedat a sama neviem ako mám hladat.