Šibnutá mater

[zruseny12]

vies,co agina ja to neriesim,lebo neviem,ale 25rocna uz je dost dospela,mne bolo trapne bit syna ked isiel do puberty,nehovorim,ze predtym som ho bila,ale je to take pre toho cloveka nedostojne,ved 25rokov,je uz tiez vek na to aby rozhodovala sama...neviem neriesim to,neviem okolnosti...

agina

mariaa ale uvedom si, ze ma 25 rokov!!! To ako keby napisala, mam 40 a nasi ma stale biju?!!! Nepride ti to pritiahnute za vlasy????

[zruseny12]

nie je to podla mna dobre,lebo Ty si napisala,jednoznacne svoj nazor,a tym padom ako keby si jej ukazala,ze klame,a ked tam je nejaky problem tak tu viac nenapise a moze to byt pre nu zle.Ona by sa casom rozpisala a potom clovek moze robit zaveri.Vies,co nebudem nejak tu s tebou toto prebarat,a nikto Ti nepovedal,ze ked nezhoduje sa moj nazor s Tvojim,tak,ze je zly,ked to tak citis TY...

[zruseny12]

no prave som chcela napisat,ze je pavda,ze niektore deti si vedia pekne vymyslat,ale pisala som,ze ja ju nechcem obhajovat...

agina

mariaaa sama pises, ze nepozname skutocnost a obhajujes otazocku. Kazdy z nas tu prezentuje svoj nazor a ked sa nezhoduje s tvojim, tak to nie je dobre????Nechapem ale jedno, naco reagujes na nase prispevky a nie na prispevok otazocky.

[zruseny12]

len nevies aky tam je problem,co ked je chora,invalidna.Nikto nevie ,co sa tam deje...a ked mama sa k nej tak chova uz dlhsiu dobu,tak aky vztah moze mat k nej,alebo aj to oslovenie,ved nasilie prinasa len nenavist....atd.,tak aj to oslovenie nie je mile...ale to neznamena,ze ju hned obhajujem,len pisem tiez nazor,ale nechcem nikomu tym ublizit,lebo clovek nemoze odsudzovat,ked nevie skutocnosti...

agina

Kazdy nech si o tom mysli co chce a utvori si vlastny nazor.....jedno ma vsak presvedcilo. Nazov temy a za druhe, aby som v 25. rokoch obyvala byt este s rodicmi ked jej odmala ublizuju a nehladala riesenie????

[zruseny12]

no ja nechcem obhajovat OTAZOCKU,lebo mozno urobila chybu,ze dala taky nazov,ale malo by to tak byt ako pisete,ze rodic miluje svoje dieta a mal by ho milovat,ale kde zijete?ved je plno rodicov co tyraju svoje deti.Ja som aj vcera pozerala na relaciu POSTA PRE TEBA na CT,a tam bola tiez jedna mama ktora sa naramne stazovala,ze dcera sa s nou nechcela stretavat,ani najmensom nenaznacila vsetko,a ked prisla dcera ta rozpravala,ako ju mlatila ona a jej druh.Takze asi tak.Ale je pravda,ze mala OTAZOCKA napisat dovod...nikdy nesudte ked neviete,preco u nich je ten problem...mozno je to pre nu take neprijemne,ze to nechce dat ani tu na forum...a po case by sa rozpisala,ale ked hned ju takto odpisete,tak jej tym nepomozete,len uskodite...