bolia ho vajicka :o(

majka.zoznam.sk

môj priatel to má už veľmi dlho liečia ho atb. ale nepomáhajú mu, vždy sa to vráti. diagnostikovali to ako zápal prostaty. nemá s tým niekto skúsenosti-Ziadne pohlavné choroby sa nepotvrdili.

dudko

Aj j mávam takéto prípady. Keď som s manželkou dlhšie nesexoval a potom sa stretneme a nmôžem hneď sexovať, tak ma bolia. Raz ma boleli veľmi aj po sexe a trvalo to asi týždeň. Urobila sa mi hrčka, ktorá je tam doposiaľ. No zatiaľ - 20 rokov sa nič nedeje. Je to vraj niekedy tak. TREBA ICH ČASTEJŠIE MASˇIROVAŤ!!!!!aj zvonku!!!!

stanley

aj ja to mavam ked mam casty a pravidelny sex s priatelkou, teraz je mimo SR a tu istu dobu ma vobec nebolia... myslim, ze je to ok, ved po tolkom sexe a neustalom vyprazdnovani semenikov musia trochu boliet... nie?

1111

treba zajst co najrychlejsie k urologovi.. odporucanie od obvodneho lekara uz nie je potrebne.. nemusi to byt vazne, moze to byt len nejaky zapal, ale aj ten treba liecit, alebo nech je to uz hocico.. nachladnute semenniky su bezne.. takze ziadne strachy a obavy ale sup za urologom.. :)

zajko12

Nech zajde k obvodnemu lekarovi,ten by ho mal posalat na neurologiu.Tam mu spravia ultrazvuk a zistia co to moze byt.Ja uz to mam za sebou a nie je to nic hrozne.Drzim palce.