zatajeny porod

oliva

mama o tom vedela ze som bola tehotna a spravili sme to tak ze som odisla zo skoly k tete do Nemecka poslednych 5 mesiacov do porodu skolu som opakovala rocnik a nikto nic nevedel.A bola som u doktora.Normalne som mu povedala ze som mala dieta ze som nebola na interupcii iba som ho donosila a dala potom prec a to bolo vsetko.Na prehliadku som sla preto,lebo potrebujem antikoncepciu.Od vtedy co som porodila som u gynekologa nebola az teraz.Bala som sa ze bude na mna pozerat ako na poslednu kravu ze sa zriekla dietata.Ale pochopte to musela som to spravit..nedokazala by som sa onho postarat..a teraz mi tak chyba..:(...a vobec neviem co robi...

katka30

nemusi. zena ja tak stavana, aby dokazala porodit sama. minule o tom hovoril jeden lekar, ked sa hovorilo o tom vyhodeni novorodenca z okna v lete.

Veve

Oliva Chcem sa spýtať a to si rodila sama alebo v pôrodnici? Lebo sama rodiť je velké riziko môže sa hocičo stať.A pupočnú šnúru ti aj tak doktor musí odstrihnúť.

panika

nekroza panenskej blany..keby som vedela o takych nasledkoch, asi by som si tehotenstvo rozmyslela:), sorry-ale nedalo mi to

fdf

Zistí to na 100000 percent. Pokial mu povieš, že si ho v pohode dala na adopciu a je v poriadku, nema sa v tom viac čo rýpať. A udrží to v lekárskom tajomstve, nemusíš sa báť. A prosím ťa, ako si to zatajila, však to musí byť vidieť!!!