Ako to začalo???ana ,mia

efef

Ahoj elka
nieje podstatne ako to začalo ale ako to skonči v prvom rade určite ta tvoja choroba veľmi ťaží tak len par rad by som ti chcel dať ak máš svojho priateľa rada tak by si mu to mala povedať pretože viem že váš vzťah určite nieje v poriadku stále niečo pred ním kryješ a to spôsobuje aj nervozitu z tvojej stany alebo nie?? nie si podráždená a zbytočne potom vyvolávaš konflikt ??? keď sa nemôžeš vyvracať ??, ak si chceš zachrániť vzťah tak snaž navštíviť odborníka viem o čom hovorím a spolu to zvládnete len ta to zbytočne stiahne dolu keď sa nezačneš liečiť. skazí ti to vzťah a všetko potrebuješ to ak ta miluje tak ta bude milovať tvoj chalan aj 100 kg

elka

barbinka
vieš on sa mi už vyhrážal keď som prestala jesť že ak sa nedám doporiadku tak bude somnou zle on je povahovo veľmi dobrý človek,ale bojí sa o mňa a radšej sa na to nebude dívať,ak mi nemôže pomôcť

rockerka

Nie,anorekticky a bulimicky nemusia byt rtlste, vobec. Mozu mat normalnu vahu. Nikdy sa anorektickou nestanes zo dna na den.Najprv je to len tuzba zdravo sa stravovat, potom zo dve kila schudnut, potom styri...a nakoniec ta to dostane ani nevies ako. Uz nebudes vazit tych normalnych 52kg, ale 43.A potom ti uz len tayko niekto pomoze.Taktiez, anorexia a bulimia sa mozu zacat aj nejakym psych. problemom - strata blizkeho cloveka, odmietanie kolektivu,neuspech v praci, problemy vo vztahu alebo odmietnutie chalanom atd.... Takze tak. JEDNA RADA- RUKY OD TOHO PREC, OKAMZITE!!!

sedma007

ja sa vas chcem opytat- nie je to teraz tak nahodou IN? v skole a medzi deckami, akoze ona je anorekticka, tak je zaujimavejsia. Lebo aj z tych prispevkov mam obcas pocit, ze sa tymi problemami CHVALITE, ze ...ja neviem ako to povedat, proste mam problem, venujte sa mi, ze dokazete prebudit zaujem v ludoch a preto to robite

elka

cornelka
čawky,pýtala si sa ako to začalo?mne od šieste ročníka makázali chudnuť,tá diéta bola brutál do vtedy sa mi všetci vysmievali že som tučko,balón,knedľa atď.V prvaku som začala trošku chudnúť,v druhaku som spoznala chalana a on bol chudí a ja som nechcela byť horšia ,potom sme sa rozyšli no a potom môj terajší je úžasný človek no keby vedel že jem len preto aby som to vyvracala tak ma nechá.Ľúbima cítim to,ale pre moje dobre mi chce len pomôcť,on vie že nič nejem celý deň.že ledva vypijem kávu či čistú miner.ale keby vedel o mojom vracaní tak to vzdá.Nikomu to neprajem,teraz maturujem,neviem sa sústrediť na nič,učenie 0 bobov,myslím na jedlo a ako ho vyvraciam,sama seba neznášam.Milujem a zároveň z celej duše nenávidím jedlo,som na tom zle ,ale aj dobre lebo konečne som si to priznala,ale neviem to zmeniť,pokúšala som sa ale nevyšlo to už na piaty krát som to vzala a zas všetko dookola.Nechcem byť zlá alebo protivná čipanovačná,no radšej budte trošku plnšie a krásnej pleti,ako chudé kostri s vyrážkami,kruhmi pod očami,nervozitou,smútkom,bez úsmevu a v zajatí samej seba

pro-ana

u mna to bol hlavne prostest ,dlho som trpela depresiami,no nik nic netusil,mojou utechou sa stala ana ...chcela som ostatnym dokazat ze nato mam a ze som silna:(