Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

magnum

... tu uvádzané diagnózy a problémy je možno úspešne eliminovať a zbaviť sa ich prípadne znížiť ich intenzitu vyšetrením etikoterapeutickou sondou .Prevádza jediné pracovisko na báze alternatívnej medicíny v Čadci.Snímajú sa emočno-duševné zápisy podvedomia a ich dopad na somatický súčasný prejav.Blížšie info poskytnem na maily.: -adresa odstránená-
VJ terapeut Čadca

Meretseger

Mňa depky momentálne opustili, hoci ma zas zožiera sebanenávisť, však to na mne aj vidno - resp. nevidno, nosia sa ešte stále dlhé rukávy:)

kristinecka

dik EVA 123 ze si ma nahlasila a vzali mi ten prispevok, ja nie som obchodik, len som ponukla 5 HTP co mam doma uz otvorene balenie a neuzivam, ked je k tomu tema...maj sa, krasny den , zmen si nick na "bonzacik"

RNG

Pupulka, nedostatok magnezia a vapnika sa lahko doplni, spolu s potrebnymi vitaminmi D-3 a K-2 na absorbciu tych mineralov do tela.
Zialbohu lekari sa snazia predpisat chemicke lieky, ale nie potravinove doplnky pripadne aj potraviny alebo doplnky na zlepsenie hospodarenia s mineralmi a napravu travenia a absorbcie zivin, vcitane mineralov z normalnej stravy.
A tak mnohe problemy, ktore sa daju prirodnymi prostriedkami a potravou riesit zostavaju dlhe roky....