Je pravdepodobnosť, že som tehotná?

Príspevok v téme: Je pravdepodobnosť, že som tehotná?
jaaaa

tak začnem asi tym..že ud od 22.decembra som nedostala menzes...mam 15 rokow som f puberte...a kedže mi mesiac meška menzes..priliš welku wedu z toho nerboim žu samito raz tak stalo...a bola som s jedn&ch chalanoom..nemali sme pohlawny sttyk ale fšetky weci oklo tooh sa diali..a ked som nemam ten menzes už mesiac..aka je prawdepodobnost že som tehotna?a vlastne ked som nemala menzes cely mesiac tak mam aj plodne dni aleob nije?prosim pomožtemi..aka je možnost žebysom otehotnela?čomam poddla was robit??

pre lucka

kedže nič nenasvedčuje z tvojich slov tomu, že by nastalo oplodnenie, alebo aspon pokus o to... bude to možno zo stresu...skoč na gyndu.

lucka

awojte baby!!! presli dva mesiace a menzes nikde !! mam 15, mala som sex s kondomom a nespravil sa do mna, urobila som si baby test vysiel negativne!!! kde je potom chyba ?? mozem byt tehotna??? prosim poradte uz som z toho zufala!!!! stale myslim na to ci nemozem byt tehotna!!!!

dsfkjfgr

SAMOZREJME ZE TEHOTNA NIE SI .......!!!SAK SI NAPISALA ZE SI NEMALA ANI SEX A ANI SA NESPRAVIL DO TEBA DIVECA DRAHE CO MYSLIS ZE OTEHOTNIES ZO VZDUCHU ??SA PREBERTE BABY STE NAIVNE........tu pisete blbosti typu obtrel sa omna penisom,spravil sa mi na spodne pradlo mozem byt tehotna???to nedava zmysel take kraviny ....si kupte niaku knihu alebo co ..myslet si ze kazda by ste otehotneli po jednom supe je trocha smiesne.......caute

hair

ako, s cim chces pomoct? Je tu milion takychto tem, tak si nejake precitaj, budes mudrejsia. Proste, ked sa nespravi do teba, spermia sa nespoji s vajickom a ty nemozes byt tehotna

gasdlkj

sakra, tak potom preco to robis, ked nevies k comu setkemu moze dojst???? ... ja niesom Boh,ze som setko videla co ste vy dvaja riesili a mozem posudit ci si v tom,alebo nie .... jednoducho takto sa to neda tak to pochop !!! mas to iste ako ked prides ku doktorke nic jej nepovies a ona ti ma povedat co ti je .... logika!!!

gasdlkj

tak ked si nemala sex tak asi nie ... sice neviem co si vsetko stvarala... ja predpokaldam ze nie ... ale ty sama vies, k comu setkemu dooslo tak si z toho vyvod vysledok... dufam,ze ked uz take praktizujes tak uz musis vediet aj k comu moze dojst...

jaaaa

hey majkaaaa ale jaso sex priamo nemala tak to stymi kondomami je kktina... a gasdlkj wažne mysliš že niesom tehotna?