vztah

Príspevok v téme: vztah
849849

Potrebujem radu ako by ste to riesili vy.Mam priatelku nieco vyse roka,ja ju mam velmi rad ale ked som s nou nebol jeden vikend kamosi mi vraveli ze sa objebavala s jednym chalanom,nie ze ma podviedla to nie,proste co mam robit?vadi mi to,uz predtym sme mali problemi kvoli tomu chalanovi,vravi ze ma lubi ale ja neviem co mam robit.mam to 100 chuti skoncit,co by ste robili vy?toto mi fakt vadi a ja so seba nenecham robit blbca,zasa mam hrdost.

Pipo69

Zdravím kamarát.
No tak poviem Ti, viem presne ako sa cítiš. Mne sa totiž stalo toto isté. A tú osobu som veľmi miloval. No keď som sa dozvedel čo spravila, moja láska bola fuč a vykašlal som sa na ňu s tým, že som jej povedal, že nech zabudne moje číslo a že ju viac nechcem vidieť. Nedokázal som zniesť to, že sa s nejakým hajzlíkom bozkávala na diskotéke. Ja mám predsa svoju hrdosť. A keby mi to spraví ktorákolvek holka, tak sa na ňu vykašlem.

849849

Kazdeho normalneho by to stvalo,tak mi drz palce aby to dobre dopadlo,chcem aby so mnou zostala ale ak to bude pokracovat je koniec.

dadinka

jasne, aj mna by vytocilo, keby sa lepil na dalsie zenske...ale vies, sa snazim vzit do situacie oboch, pravda je vzdy niekde uprostred...teba chapem, mna by to tiez nicilo, ale problem je, ze ona si to mozne neuvedomuje...a potom jw otazkou casu, kedy to spravi zas...ale ked si to vykonzultujete, a spravi to zas, tak potom sa cin....bez toho to neries, ublizis aj sebe, ver mi....a daj mi vediet, ako to dopadlo

849849

Jasne ze sa bavim s inymi babami,ale tak viem kde je norma.ja uz som si povedal ze jej dam jednu sancu a ak to pokazi jej problem,ja by som jej splnil co jej vidim na ociach a cim som lepsi tym to je horsie.takze tak.dadinka a povedz mi co by vadilo tebe pri tvojom frajerovi teda nemyslim hned ze ta podvedie ale spravanie k inym babam,hm?

dadinka

definuj objebava...vies, zatrhni jej to, a bude sa stretavat nadalej za tvojim chrbtom...povedz jej, ze tolerujes, ak sa stretava s kamaratmi, ale nech si drzi urcity odstup...ty sa nebavis s inymi babami?

849849

no zistil som si presne ako to bolo,nepodviedla ma urcite,ale vies aj ked sa dievca objebava s inym je to dost blbe a hlavne ked sme spolu uz tak dlho.

dadinka

no, a uz si zistil ako to bolo naozaj?....lebo podozrievat je jedna vec, obvinovat druha a realita casto tretia...aby si to potom nelutoval