čo si o tom myslíte vy?

ifka

no,ani sa nedivim:-)je individualne,ako rychle sa ti vsetko vyplavi von.neda sa povedat presne.a je kravina,ze do 48hod.na to busenie srdca ti mohol dat lekar aspon elenium.je velmi jemny.ja si to obcas dam,ked si urobim velmi silnu kavu.a ked mam vela ludi na ambulancii.

jaja

vieš ja som predtým nemala problém, ako som začala brať tú bellaru (brala som to 4 mesiace)kôli nežiadúcemu otehotneniu, tak sa mi prejavili spomínané nežiadúce účinky. pred mesiacom som to vysadila a už nikdy viac. toto bol môj problém a aj je aj ked nie tak extrémne ako ked som to brala, lebo hormony sa vraj viažu v tukoch, tak dlhšie trvá, kým sa dostanú z tela von, ale gynekologovia aj to popierajú, podla nich sa dostanú z tela von do 48 hodín:-)

ifka

a v krvi sa problem ukaze veeeelmi zriedkavo.normalne sa kontroluje len pecen a ked ta je v poriadku,tak nech sa paci,jedzte to dalej..chcela by som vidiet gyndosa,ktory to s cistym svedomim predpise svojej dcere:-))

ifka

ano,velmi silny.tiez som to pred par rokmi nevedela,ze az taketo svinstvo to je.ale nastastie som nikdy nebrala nic.tiez som zamlada uvazovala,ze je to velmi pohodlne,ale ako sa poznam,tak by som zabudala,ze mam brat tabletku.takze som mala danu.no a zazitky od nasich pacientiek mam niektore uplne hororove.aj mi je ich luto.snazim sa robit osvetu:-))ale iba s tymi,ktore su pristupne sa normalne bavit a tych je nastastie vacsina:-))takze sa mi dari:-))a neber to.ak mas nejaky problem,treba ho riesit inak.

jaja

vieš oni to tak nazývajú - aj hak= lieky ... len neviem, teraz asi mám čakať, kým sa to dostane zo mna von, čičo, ked obvodný nič neporiešil, kedže krv som mala úplne v poriadku... inak silný článok.