Astma a alergia na roztoce a pel

Príspevok v téme: Astma a alergia na roztoce a pel
zuzana175

dnes som bola na alergologii.zistili mi alergiu na roztoce a pel.no od augusta stale kaslem,takze tie alergeny spôsobili aj to,ze mam astmu.mam dva spreje a nejake lieky na zaciatok.prosim,napiste mi svoje rady,ako ste vy zacinali s astmou,a ako s nou zijete.pretoze je to nevyliecitelne a ked si spomeniem,ze mam inhalovat kazdy den,tak som neni z toho stastna.dakujem

RNG

Astma je casto sposobena nahromadenymi vyluckami-hlienamu na prieduskach a v plucach, ktore su zivnou podou pre kvasnu kulturu aspergilus pneumoniae.
Hlieny treba odstarnit, aspergilus vyhubit.
Prostriedky:NAC na odhlienenie(2x600 mg) a oreganovy olej aj na odhlienenie ale hlavne proti mikrobialnym, vcitane aspergilu(3x300 mg)

vecernica

aj horsky chladny vzdcuh lieci,,ved tbc,,a ine plucne sa v tatrach dobre vyliecili.
s aleridom a podobne mam zle skusenosti,,zavislot..a aj ked je pisana ze nevznika,,vznika!

ethel

zuzana 175..ano,pobyt pri mori(vlhký vzduch) naozaj prospievajú luďom s dýchacími ochoreniami.Najvhodnejšie sú však oblasti kde nie sú extrémne horúčavy..

RNG

Potlacis alergie= potlacis astmu
Proti alergiam a zapalom su prirodne:
quercitin 2x500 mg
vitamin C 2 gramy,
Boswelicka kyselina 2x400 mg,
omega 3 a GLA oleje, niekolko gramov
(rybaci, pupalkovy/borakovy)
dumbier-1 gram cerstveho
a mnoho inych.

beb

Ahoj, trochu si asi v šoku, ale s astmou sa dá úplne normálne žiť. Ja som mala tiež dlhopretrvávajúci kašeľ a dlho som neverila, že je to astma. Mám alergiu na chlad, neznášam zimu, vtedy som zvyčajne častejšie chorá, ale ke´d som na sprejoch a beriem v zime Alerid, dá sa to v pohode zvládnuť. Prajem veľa zdravia. beba.

agina

Najhorsie obdobie pre mna je jar. To mi tieklo z nosa, svrbeli ma oci, podnebie.Avsak nekaslala som a ani nekaslem.Ten Tilade nemusim pouzivat kazdy den, avsak obcas si streknem.Tym sa chrania pluca.