Mam AIDS

mentollka

ja som bola tiez nedavno u zubara na pohotovosti,ja som dopadla ovela horsie,nechce sa mi o tom pisat,ale viem ake to je ked si taky umrtveny kripel a necitis si polku tvare.to som este sla do tesca na nakup a ovisala mi nosna dierka(nesmejte sa fakt)a pokladnicka na mna cumela ako na mrzaka.
a o 2 dni som tam musela ist znova a felciar mi musel zub vytrhnut,len sa "kapanek" sekol s injekciou.tvrdil mi ze to uz musi byt umrtvene ze uz preslo 20 min a neveril mi ze nie.tak mi ho nakoniec vytrhol "zaziva" a ked som sla domov o 15 min v buse tak mi to az vtedy zacalo trpnut,no strasne.
teraz mam chvalabohu noveho zubara,super,normalne sa nanho tesim.

nashira

No dievcata vyzeralo to tak nadejne v noci som po bolestivych kontrakciach v ustnej dutine a v polke hlavy zaspala pod vplyvom noovalginu a auz som si myslela , ze je po vsetkom. Mentus to co zacinalo na konci nasho hovoru sa skoncilo u zubara , ktory mi zub zas otvoril a teraz je otvoreny...slahol mi anestezu ,ale taku , ze si necitim ani ucho a troska:))) oka. Zajtra idem na snimok celej papulky. Idem si teraz kupit nejaku drogu vo forme analgetika a po adku a nakupi...kym som v takejto narkoze a mam silu. No uz mi tento nekonciaci stav lezie na nervy...manzel musi byt pri detoch kym ja riesim zuby a v robote su z toho nervozni...co uz ked nieje poriadna babka...hm

sage

aby ste mi rozumeli, ako je to s tym prijimanim do skolky, neviem ci som uz nepisala - maju tam preferencie a to, ak je uz surodenec v skolke a ak ma dieta dva roky. splname obe podmienky, tak preto si tak fandime :-)))) minuly rok mali nejakych 30 ci 40 deti neprijatych a boli to najma starsie deti. paradoxne, ich matky uz nemozu poberat rodicovsky prispevok, ale riaditelka si moze ponechat viac uciteliek na dvojrocne deti ako na trojrocne. v centre mesta je velky nedostatok predskolskych zariadeni. na sidliskach su na kazdom kroku.

nellka

Sage, aj ja dúfam, že ti to vyjde, škôlka je taká istota, že máš o dieťa každý deň postarané a nemusíš sa stresovať, čo bude zajtra.
My dostaneme prihlášky v marci, tak čakám, kedy to vyvesia, za chvíľu budem preborník na vypisovanie prihlášok rôzneho druhu! Ja tie úradné tlačivá neznášam, nikdy presne neviem, čo majú na mysli...teda meno a priezvisko a pod. to viem, ale vždy ma tam zaskočí nejaká záhadná kolonka:)

sage

ja som dnes odovzdala prihlasku pre malu do ruk riaditelky MS. hm, mozno som len pocula co som chcela pocut, ale mne to znelo ako prijata :-)))))) aj ked rozhodnutie bude az o mesiac. tak nam ostava len dufat, neviem si predtavit este rok takto platat....

nellka

Nashi:(, neľutujem ťa, ale súcitim s tebou, to je hnusná bolesť...to kde si k tomu prišla? Čo ti povedali? Teraz už asi spíš, ale ak sem nakukneš, tak mi napíš, aj mail. Dúfam, že táto noc bude pre teba lepšia, ako tá včerajšia!
Sage, aspoň si spravila pár ľuďom dobrú náladu:)
Aj ja sa už odporúčam, dnes som išla autom aj s deťmi v týchto otrasných podmienkach, párkrát mi ušiel zadok, hrozne sa šmýkalo a to som išla ako slimák, tak som rada, že som doma. Začala som už vypisovať prihlášku na VŠ, mám tam pár nejasností, ale popýtam sa kolegýň. Tak pa a dobrú noc!

sage

ach, moja nashinka, nechcem ta lutovat, ked si to neprajes. neviem si ani predstavit tu bolest.
slahni si nejaky oblbovak a chod spat. to je fakt najlepsi recept na bolest.