Mam AIDS

nellka

Ahojte! Nashi, už je lepšie? Čakala som "počteníčko" a tu nič. Mentolka, nemáš nejakú dobrú slepačiu polievku pre dušu?:)
Baby, dnes má moja staršia dcéra 8rokov, dohodli sme sa s babkou a dedkom a spoločne sme jej kúpili morča, také malinké, vystrašené, zatiaľ je u babky a od dnes bude bývať u nás. Som zvedavá, čo naň slečna povie, ona už dlho túži mať zvieratko a to morča mi prišlo asi najlepšie riešenie zo všetkých zvieratiek. tiež som ho kedysi chovala.
A ozaj, od pondelka idem do školy, tak držte palce, nech sa tie vedomosti na mňa lepia, inak neviem si predstaviť, ako vydržím hustenie od rána do ôsmej večera...Tak papa!

nashira

Zdravim moje.........tak to mame zaujimave.....deti sme postrkali do skolok....ha ...........hmmm ako to bezi. No moj tam moc nepobudne 1 tyzden v skolke a jeden doma. Ja mam teraz zapal priedusiek Mentus pocula moje krasne vstupy pocas hovoru cez telefon. prirovnala ma k dracikovi co sa snazil vychrlit ohen z papaulky a neslo mu. Inak ma praca velmi bavi a mame super partiu v skolke .....sa tesim z toho velmi. Tak papapappapappapappapapa

nellka

To zelené zdravie ma mýli...Konečne mám dva dni voľna, deti sme odložili do štátnych zariadení a ja mám konečne čas aj na niečo iné, ako na robotu, alebo spánok.:) Tak čo máte nové? Ako sa máte? Stanovať sa u nás asi už nebude,že? Už je zima. Sage, malý ti chodí ešte do škôlky, že? Aj malá gazdinká začala... na koľko tam chodí? A čo ty v práci? Zo mňa je už riadne zapísaný študent, v októbri idem na týždeň prednášok, dúfam, že budú nejaké materiály k tomu, som zvedavá, ako to do hlavy natlačím.
Nashi, ty čo plánuješ s tou tvojou nešťastnou chrbticou?
Mentolka, napíš mi nejaký vtipný mail, ja ťa tak rada čítam!:)
Vierka a ty mi pošli nejaké fotky zákuskov, aj keď sa na ne môžem iba pozerať, kvôli blbej diéte...Tak som vám zadala domáce úlohy- cha, cha, dúfam, že ich vypracujete rýchlo a dostatočne, kým zase nebudem v jednom kole. papa!

sage

nashi, co tak neskoro? a inak, zavolaj aj mne, ked budes moct. potrebujem pocut tvoj hlas :-)))
mali sme plac rano v skolke, aj sutaz v pretlacani - dieta smerom von z triedy a ja smerom do triedy :-))) vyhrala pani ucitelka :-)) moja zlata bambulka, smutno mi bolo ...
nellka, nic si z toho nerob, aj ja si beriem so sebou z prace aj starosti a myslienky na pracu, na ludi... kolkokrat zaspavam a premyslam o niekom, preco je to tak a ako bude, stresujem sa za niekoho neho... je to normalne, hlavne je, aby si mala svoju pracu rada a aby ta bavilo robit ju.

nashira

joj florian to uz po hadam 10 prispevku na tejto teme v roku 2008 sa zvrhlo na inu temu. Nellka a netrap sa zavolame si ,alebo napiseme na mail.........ked to pride

florian

Vidim ze sa tu diskusia zvrhla na nejaku uplne inu temu :)
ale predpokladam, ze sem mozno este obcas klikne niekto koho sa tato tema dotyka. existuje zoznamka pre HIV pozitivnych, na webstranke htpp://www.hivaids.sk

florian

Vidim ze sa tu diskusia zvrhla na nejaku uplne inu temu :)
ale predpokladam, ze sem mozno este obcas klikne niekto koho sa tato tema dotyka. existuje zoznamka pre HIV pozitivnych, na webstranke htpp://www.hivaids.sk

nellka

Ahojte! Vierka, ja som už sa tu už úplne stratila:( Nestíham sledovať a pamätať si, čo máte nové, čítam vás, ale koľkokrát to potom zase zabudnem:(
Nashi, chystala som sa ti volať, ale teraz je to úplný blázinec, ešte ani muža nemám doma a som vkuse v robote, ale už ma čaká voľno, dva dni, tak sa určite ozvem. A mám dosť blbú náladu, niekedy premýšľam, či sa vôbec na to zamestnanie, ktoré robím, hodím. Niektoré prípady z práce ma prenasledujú aj doma, sníva sa mi o tom a riešim to v duchu celé dni, aj keď nechcem. Aj tak nič nevyriešim...A niekedy len nechápem čo sa to tu okolo nás deje...Tak pa, som to tu trocha zdepresívnila...aj tak na vás na všetky myslím, len som stratila niť a priznám sa, že už ani neviem, čo napísať.

mrvulka

ahojte,tak ja nemám nič nové,len objednávky na torty,pre ktoré vás zanedbávam.Nashi,zajtra večer ti zavolám,lebo horím od zvedavosti,dnes už je neskoro...