Mam AIDS

mentollka

aj mne akurat doprala pracka,idem vyvesit,ako keby sme sa dohodli.prave som dopozerala ordinaciu.som zvedava na ten tvoj mail :-)
ja vseobecne rada dostavam maily

nellka

Ahojte! Dnes som unavená ako kôň....a mám zlú náladu, všetko sa začína v mojom živote akosi zamotávať a nemôžem to zatiaľ rozmotať, musím byť trpezlivá a touto vlastnosťou veru Nellka neoplýva:(ale nič iné neostáva, len čakať. Napíšem vám hromadný mail, neplašte sa, nie je to nič také vážne, len ma to serinká.
A Nashi, muž si "vyexoval"probiotiká, ani sám nevie, z akého dôvodu, čo? Tak pa, idem vyvesiť prádlo a potom sa pustím do písania.Pa!

sage

aj ja mam fotocky. nadherne. len vcelicka je nejaka smutna. co jej ostatne vcielky uleteli?
u nas zatial nesnezi. ale ochladilo sa poriadne. ja by som uz chcela jar. posledny tyzden nerobim nic ine, iba kazdy vecer zapinam pracku a periem oteplovaky a bundu. nas maly krochkacik si vzdy najde kusok blata, kde sa v opojeni vyclapka.... ma zvlastny talent. :-(

mrvulka

mne došli rokov,zlaté...to si ty vyrobila vlastnoručne,nehelfneš?Idem na večeru....mimo domu pááááá.Dnes máme výročník-9 rokov.Gratulácie až na letisku.....