Milovať dvoch mužov...

Príspevok v téme: Milovať dvoch mužov...
wia

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť aktuálnu. Mám partnera, s ktorým som tri roky, z toho dva spolu bývame, teraz sme si kúpili nový spoločný byt. Vieme, že chceme spolu žiť a že to je vážny vzťah. Chcem sa brať a mať dieťa, mám ho hrozne rada, rozumieme si, pomáhame si atď. Lenže... pred dvoma týždňami sme sa proste dajako pohádali a ja som s plačom volala nášmu spoločnému kamarátovi, že aby ma odviezol domov. Odviezol a hodinu v aute počúval moje náreky a držal ma za ruku. Druhý deň sme sa bozkávali. A tretí zas. Odvtedy v tom lietame. On má tiež vzťah, ale nie je v ňom šťastný. Ja mám ale celkom jasno v tom, že chcem žiť s tým mojim pôvodným partnerom a viem, že ktokoľvek by chcel s ním bojovať, tak prehrá. Viem, s kým chcem žiť a prečo. Lenže od toho druhého neviem odísť. Je to aj chemická príťažlivosť, ale je to aj iné. Počúva ma, hodiny sa rozprávame, teším sa strašne z toho vzťahu, hrozne veľa mi dáva. Takže som úúúplne zmagorená a už neviem. Snažím sa od neho odísť a ukončiť to, už 4 dni sa snažíme tváriť rozumne, on mi nechce kaziť vzťah, takže už okolo seba len tak chodíme a voláme si a trápime sa. No proste hroznééééé. Môžte mi niekto povedať, či ste to zažili a ako to dopadlo? Ako sa to dá vyriešiť? Ten druhý je náš spoločný kamarát, takže úplne sa s ním prestať vídať jednoducho nejde. Len prosím žiadne rady tohto typu. Ďakujem za vaše skúsenosti

domcek852

ahoj sasanka.. nerozpravaj take aby si mala este jedneho a nevedela sa rozhodnut vie to cloveka dostat na dno.. Mala by si sa s tym svojim porozpravat.Mozno je typ chlapa ktory este nieje vyzreti na to aby zil so zenou v jednej domacnosti ako muz so zenou.Vies aj muzi, ktory chcu byt so zenami non-stop su otravny ver mi, proste clovek nieje nikdy spokojny,,

domcek852

no mas pravdu v poriadku je zdrava laska ale vies ze ho chapem ? proste ziarli, je zalubeny ( on nema priatelku neviem co by som robila ja keby mal )ale vies on mi aj ublizoval cez to vsetko.ale aj ja jemu, boli sme aj mladi este. a riadit sa srdcom ..ked moje srdce chce tyzden to a tyzden to..a nechcem sa riasit srdcom lebo vela ludi aj na to doplatia vies laska pominie alebo nie ? ja uz nevem ako mam rozmyslat. asi to je tak ze kazdy sa msui rozhodnut sam.. ale dakujem za rady.. si velmi zlata

sasanka985

Ja som s tým mojim už 5-ty rok a stále spolu nebývame. Nerobí mu problém byť bezomňa aj keď sa často nevídame a pritom tvrdí ako ma veľmi miluje. Mne býva samej smutno. Nevidím ani snahu pre to aby sme spolu bývali. Študujeme v rozdielnych mestách. A vačšinou to musím byť JA, čo ho chodí navštevovať :( Niekedy si hovorím, že keby som mala ešte niekoho... že by som si mohla vybrať...

alzbee

No na prvu velku lasku sa naozaj tazko zabuda...a najhorsie je, ked clovek nechce ublizit ani jednemu,ani druhemu...viem, ze mozno ti dam blbu radu, ale vyskusaj sa riadit srdcom:) alebo si spis ich klady, zapory a porovanaj:-P lebo z tvojich riadkov naozaj citit, ze sa zrejme nevies rozhodnut. Ale davaj bacha, aby ta ten byvaly nebral potom ako svoj majetok, ked pises, ze ta az chorobne lubi...lebo v poriadku je zdrava laska, nie az chorobna.

domcek852

neviem si predstavit ze simoj byvaly najde inu .. no to by som asi pukla ze to vsetko co patrilo mne ma ina viem ze som sebecka ved ja mam ineho a preto sa aj on velmi trapi lebo chce aby som bola opat s nim..ja som blazon

domcek852

ahoj alzbee: neviem ale nemylsim si to.. moj byvaly mi aj ublizil ale aj ja jemu bol to moj prvy vztah a boli sme este aj detmi trosku, ale s nim som prezila najkrajsie roky zivota.strednu..a chyba mi ten zivot ale ja viem ze sa nikdy nevrati spat uz nikdy nebudem na strednej a nikdy nebude takako bolo..neviem co chcem to je moj problem viem ze ked sa rozhodnem akokolvek budem sa trapit lebo nechcem aani jedneho stratit.

alzbee

domcek852: a nie je to cele len v tom, ze ti proste lichoti, ze ten byvaly stale o teba bojuje?...citis sa byt dobyvana a tak ti vlastne cela tato situacia vyhovuje.

domcek852

a este aby som nezabudla s mojim sucasnym chodim rok a pol. Prve mesiace som byvalemu ani nedvihala taka som bola zalubena.. ale uz asi rok sa neviem rozhodnut :( niekedy je to lepsie niekedy horsie,ale byvaly sa enda odbit a predsa mi na nom zalezi ked sme spolu tak dlho boli(mozno to je zvyk ja neviem ) :(

domcek852

preco ked som raz mojho byvaleho nechcela po case ho opat chcem spat ? a raz som mu dokonca zase dala sancu ale zase to tak dopadlo ze som s nim dlho nevydrzala ale teraz ho opat chcem a ten pocit ze mi lezie na nervy si neviem momentalne predstavit. Je to ako keby mi nikdy nesiel na nervy.. ja sa nechapem

domcek852

caute ludia. mne s mojim problemom nevie poradit ani psycholog. mala som priatela 4r nechala som ho siel mi na nervy proste uz som ho nelubila. Nasla som si ineho onje uzasny skvely mudry inteligentny ale zase nieje s nim tolko srandy ako s byvalim. Moj byvaly ma strasne lubi( chorobne) vkuse mi vola vkuse aj ked vie ze mam iny vztah a neda sa odbyt. No ja si neviem predstavit aby mi dal pokoj, nechcem aby mi dal pokoj. No rozist sa s tym sucastnym si tiez neviem predstavit( stratit ho).Moj sucastny je odpovedny a byvaly zase reprezentuje mladost,uživanie si zivota. Ja si neviem ani nechcem vybrat .. ale uz takto nevladzem :( nevidim vychodiska..neviem si predstavit byt ani bez jedneho,obaja maju nieco co chcem .. ale takto nejde ..nevladzem ..ma nikto podobny problem ?