Zlepšenie zraku

roby

ja som pocul o pomocke VisoFit, maju aj stranku visofit.sk, ide o take okuliare ktore trenuju oci. dostat ich na kseft.sk

petka666

dakujeeem.. a este sa chcem opytat, ci by niekto nevedel odpovedat na uz raz opytanu otazku a to, ze ci niekto nevie nejake cviky z ocnej jogy? dakujem..

damaxy

Očianka je bylinka ktorá rastie v prírode a velmi sa podobá žihlave ale je oproti nej velmi menšia,rastie všade pri lese.neskúsiš ju pohladat.Len ked na obklady očí dokladne precedit.Inak ja som si tento rok nenatrhal,možno ešte stihnem,ked pôjdem na huby.

plavcakova

Ja som pocula, ze bylinka Očiarka lekárska a výrobky z nej. Ale netuším, kde sa to dá zohnať - práve pátram na nete. Inak závisí na tom, na čo to chceš - akože konkrétne. Ja mám slabé dioptrie do diaľky, okuliare som používala zriedka, a napr. cez skúškové som behom týždňa na učenie nevidela a musela som dosť zaostrovať. Potom mi niekto poradil, že aj keď mám okuliare do diaľky, mám ich používať aj na čítanie. Dosť to pomohlo. A napr. PC - keď som mala klasický monitor asi behom pol hodiny ma začali páliť oči,keď som nemala okuliare; teraz mám LCD, a okuliare k počítaču takmer nepoužívam

dana5

BETAKAROTÉN - mne sa osvedčil

z čučoriedok je vyrábaných viac druhov tabliet, Ostrovidky, Provisio- mne zmiernili ťažkosti

damaxy

Osobne nemám ale moja svokra dôchodkyna tvrdí,že mrkva a cucoriedky ked papá,že to pozná.Z tých čučoriedok sú to tuším ostrovidky ,ale v lekárni ti poradia.