Prosim mám strach ze som v tom :(

Príspevok v téme: Prosim mám strach ze som v tom :(
mel16

Mám taký problém,
Mala som s priateľom sex tak ako už veľakrát no v tom je problém, že ja nemôžem používať HAK nakoľko som na ňu alergická a chránime sa s priateľom s kondómom, no včera akosi neviem mala som pocit a priateľ mi to potvrdil ako keby sa nam kondom zošmykol tak trošku ked sme mali sex pri tom si ho nasadil poriadne až ku koreňu penisa. Čo mám robiť mama ma zabije keď som v tom :`( žiadnu tabletku po nechcem si dať ani tehotenský test si nechcem kupovať !Prosím povedzte mi aká je pravdepodobnosť keď som mala sex v 10. deň od začatia menštruácie. ..... mám 16 rokov

peeta

ria nn agolutin sa dava na vyvolanie menstruacie, pokial by si uz bola tehotna a pichli by ti agolutin ten este dopomoze na uhniezdenie vajicka!!!

hmla

jezis ved bez do lekarne a kup si tehotensky test, nechapem co je na tom take tazke. a budes vediet beho par minut ci si,alebo nie si tehotna. Krvacat mozes aj pocas tehotenstva,ale nemyslim, ze by si bola tehotna po tabletke "po". ale bez do lekarne a kup test, niktora z nas nevie ci si,alebo nie si. Test ti to ukaze a nebudes stresovat.

martina78

Zdravím chcem sa spýtať, zhruba pred dvoma mesiacmi sme s partnerom mali styk kedy sa nám pretrhol kondóm a zistili sme to až po...Užila som tabletku po hneď pár hodín na to.Menštruácia sa dostavila celkom presne ale obykle ju mám okolo 7-9 dní a trvala len 5.Tento mesiac som ju nedostala vôbec ale mám citlivé prsia ako vždy predňou.Myslíte, že môžem byť tehotná?Alebo to môže byť dôsledok tabletky...alebo?

anjelinka

ach jaj vam asi hrabe nechapem co si kazdy mysli ze hned otehotnie jak keby to bolo take jednoduche.my to uz robime pol roka a nikde nic:{

ria nn

bože, robíte z toho taku vedu..aj nam sa to stalo a zasla som ku mojej gynekologicke ta mi vpichla do zadku agolutin a bolo...žiadny problem, alebo si kupte tu tabletku PO nevidím v tom žiadny problém...podla mna si tu z nas robite iba srandu

zuvacka

Ahojte. Chcela som sa spytat:mali sme s priatelom pohlavny styk a pouzili sme kondom.Ale ten nam praskol.:-( Samozrejme, ze moj priatel nevyvrcholil vo mne, ale aj tak sa bojim, ze to co ma muz este pred vyvrcholenim moze sposobit otehotnenie..Mozete mi poradit, ci to je pravda, alebo nie? Mohla som otehotniet?

prasanator

Robi si tu z nas srandu, ja si tiez mozem dat meno ako zufala, nadpis asi som v tom, a vymyslim si pribeh o otehotneni a cakam co kto napise a sa na tom bude kralovsky bavit. Kebyze s aim zosmykne kondom tak to asi po vytiahnuti bude vidiet nie

micaakaa

Tehotna urcite nejsi dievcatko drahe..mali ste kondom to ze sa zosuchol na xvilu neznamena ze mozes byt tehotna....a neviem naco sexujes v 16tich rokoch nezda sa ti to skoro?.......a aj keby si bola bez kondomu a spravil by sa do teba nikde neni zaruka ze ty ostanes hned tehotna....neviem co si ty ludia myslite ze tie spermie su furt take sikovne alebo co ?niekedy im to trvaaaaa kym splodia dieta.....plodne dni pri 28 dnovom cykle presnom su okolo 14 dna ....ale ak cyklus nemas presny mozu byt aj v ine dni ...