Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

diana

dakujem moc vsetkym za prispevky..aj tym co si myslia ze som beznadejna krava.mate pravdu,som..neuveritelne ako dokaze taketo inet-forum zmenit pohlad na veci.
asi sa vam nechce citat celu temu ale uz som sem popisala vsetky podrobnosti-"otecko" si to chce nechat,jeho manzelku do toho pliest nemam-"s nou sa to vyriesi" a bude ma podporovat akokolvek sa rozhodnem.este piatok som si u lekara dohodla termin na interupciu,no dnes som sa s "otcom" zas stretla a ja fakt neviem.bojim sa,strasne moc sa bojim vsetkeho okolo tehotenstva,porodu a co potom ked to pride na svet..ja sa nedokazem postarat sama o seba,nieto este o dieta a okrem toho ani nemam deti rada,neviem co s tym robit,ako sa k tomu spravat..ale vraj to spolu zvladneme.tak ja fakt neviem...(?)
este sa predsa chcem nieco spytat-zien ci mali podobny postoj k detom pred tym ako sa rozhodli nechat si vlastne; muzov - ste 2 roky zenaty s niekym koho vyuzivate len na sex a ako garde v spolocnosti,spravite dieta o 20 rokov mladsej babe,nechali by ste zenu a budete pomahat mladej priatelke s dietatom aj inak ako peniazmi?

vanilyeyes

125Sexica125 a ostatne .. to ste sa este nepoucili z ostatnych diskusnych prispevkov, na co je dolezita ochrana ?? Hovori sa, ze mudry clovek sa uci na chybach druhych, ale ako citam kazdy druhy prispevok, tak tomu tak vobec nie je ... tak potom sa nestazujte

125Sexica125

ahojte tak ja som mala sex s priatelom lenze bez ochrany no a bol to siest den co som mala menstruaciu takze bojim sa ci nebudem tehotna lebo aj teraz po sexe krvacam a je to len prvy den po sexe co krvacam

niejetolahke

budem asi proti vsetkym.
Nic s tym neurobis, si tehotna.teraz treba riesit co dalej. neviem v akom velkom meste si, koho mas gyn. Zvaz, kto vsetko sa to moze dozvediet. Ak je to velke mesto, normalne chod a povedz, ze chces ist na interrup. neodialuj to, myslim do 2-3 mes. je to bez problemov, doma povedz, ze ides na nejaky vylet, opytaj sa gyn ako dlho tam budes, podla mna na druhy den ta pustia. Nie je to nic prijemne. Ale to musis riesit a to cim skor. Predtym ta poslu na predoperacne vysetrenia.
nakoniec, tak ti treba- uvedomola si si niekedy, ze ten tvoj zenaty ma aj rodinu a predstav seba v situacii jeho manzelky. Urcite ti nakecal ako im to neklape a pod. to byvaju vacsinou vymysle pre take kravy ako si ty. vela stastia.

dream_elle

Ahoj,chcela by som ti napisat par slov k tvojej situácii. Po prve,vsetko sa da vyriesit.Viem,nie je to lahke,ale neboj,zivot ide dalej a o par mesiacov bude vsetko inak.Neviem,kolko mas rokov,ale skus sa postavit k situacii s otvorenymi ocami a hlavne srdcom. Dieta je dar, ktorý je vzacny a nedostane ho kazdy. Skus zabojovat a dokazat,ze si ty sama schopna dokazat vela a byt niekomu tym najblizsim clovekom na svete-byt mamou. Je jedno,co si myslia iní ludia,nie vzdy nas okolie podpori,ale s tym musis v zivote pocitat a vediet sa s tym vyrovnat.Veľa štastia tebe a tvojmu dieťatku.

nestastnaaaa

jaja ..rodicia no neviem ale asi to skusim velmi by ma trapil potrat nechcem ho no problem je v tom ze mam len 18
a chystam sa na vysku

jaja

nestastnááá- ked ta lúbi,tak by mal zvážiť aj možnosť , že si ho necháte. ak čo i len troška uvažuješ nad možnosťou nechať si ho, daj si čas, podla mna to bude to najlepšie rozhodnutie... koľko máš rokov, a ako môžeš vedieť, že vaši ťa nepodporia?? ak by si čo i len 1x oľutovala potrat, zvažuj nechať si ho a či by si to nezvládla sama... ak ťa priateľ ľúbi, podporí ťa...

Pokusitel

jednoducho tí to ludia co ti pisu maju pravdu ja sa ti cudujem ze si si zacala zo zenatým lubila si ho ked si snim otehotnela ci to bolo len z potesenia? Ak si lubila tak si myslim ze by si ho mala nechat...A nechat si ho vziat je hlupost ktoru si budes neskor vycitat viem ze v dnesnej dome je to krute a mnohí to nechapu ale netreba to vzdat ked si bola dospela na sexualny styk tak urob aj dospelecke rozhodnutie...vari na to nemas? Teraz sa ukaz ci zrela zenska a nechaj si ho...je kopec bab ktore nemozu mat dieta a ty zahadzujes to najvecie stastie? co si za cloveka? a co tvoj priatel mal gule ale rozhodnutie muza ma uuubohe poriadny chlap ktoremu by na tebe zalezalo by ti nemal dovolit interupciu...prosim ta z celeho srdca aspon ti sa rozhodni lepsie je to tvoja krv...nechcem ta urazit len bojujem za to malicke...a rodicia to pochopia len to skus a nenechaj to len tak neskor ta pochopia...budem tvoj fanusik len nerob hlupost pa Roman