prezervativ + prerusovana suloz

jesseee

neskusena mas pravdu, radsej prerusovae ako sa pchat posinorom, bo oni to fakt niektori ak lentilky zu jedia .. a navyse lolita, myslim ze partnera uz nezabije ked to da mimo..

neskusena

lolita22 je to jednoducho dvojita ochrana radsej sa dvakrat krit ako vkuse stresovat a minat peniaze na rozne testy a tabletky kazdy nech sa chrani ako uzna za vhodne,myslim ze tu ludia potrebuju poradit a nepotrebuju kritiku myslim ze ju maju dost aj bez nas

jesseee

lolita pre pripasd ze by sa rozhodol.. neskusena uplne s tebou suhlasim, proste nicit si organizmus svinstvom, potom sa napchat este horsim escapellom a este i tak kupit tehotensky test a streovat :D.. je to uplne zbytocne znicit si cely organizmus.. tjez vobec nje som za HAK osobne... neznasam ked musim brat hocijake ine tabletky, vseto skoi, a navyse hormonyx

neskusena

ja hovorim to iste nasla som tu aj jeden prispevok kde si nevedia vynachvalit Hak,a zasa je tu mnozstvo takych ze rano som vzala o hodinu neskor tabletku mozem byt tehotna?a hned naskoci do lekarne a kupuje tehotensky test a eskapele,tak naco vlastne beru to svinstvo ked sa aj tak stresuju myslim ze guma je dobra a ked sa pretrhne tak otom aspon vies a mozes rychlo zabranit otehotneniu ale co sa tyka tabletiek mnohe ani nevedia ze na nu zabudly alebo to pomiesaju s inymi tabletkami a ani si to neuvedomia a pridu nato az ked je neskoro.mozu si tu pisat co chcu ja som zasadne proti tomu svinstvu

jesseee

myslim ze HAK nie je taka skvela a neskodliva ako sa teraz propaguje. je to zasah do tela.. a tazkosti sa mozu aj neskor prejavit

jesseee

na zosmyknutie davame pozor tiez.. uz neviem co viac pre to sa da proste urobit.. HAK ale absolutne odmietam.. nie, chapem, jasne ked sa do mna spravi len tak sanca je velka, len nerozumiem niektorym prispevkom typu : beriem HAk, spravil sa dio mna tak letim kupit escapelle.. proste ked uz je niekto ochotny sa tym svinstvom napchvavat a aj tak stresuje navyse vezme si na druhy den ovela vacsie svinstvo, tomu nechapem