Ktoré ste naozaj otehotneli?

asdfjklô

jaja: samozrejme, ze nemaju nizsiu spolahlivost ako tabletky. su to proste novinky - v podstate. tabletky su na trhu dlhsie. kazda anti je v podstate spolahliva, ak sa uziva spravne...

asdfjklô

jaja: samozrejme, ze namaju nizsiu spolahlivost ako tabletky. su to proste novinky - v podstate. tabletky su na trhu dlhsie. kazda anti je v podstate spolahliva, ak sa uziva spravne...

lennka 1992

´´vytiahnuť pred ejakuláciou´´´
hlupost!!!! v tychto metodach je 80% že žena zostane tehotna!
lacna,spolahliva,a da sa zohnat všade---je antikoncepcia kondom

asdjklô

antikoncepcna naplast a kruzok ti nejdu cez traviaci trakt, tym padom ti nezatazuju jeho ustrojenstvo a pecen. a je v nich obsiahnute mensie mnozstvo hormonov, ako byva v tabletkach. aj ked su tabletky, kt. maju tiez male mnozstvo hormonov...

prispievateľka

dobra rada (owerena) ja beriem antikoncepčné náplaste EVRA a použivame aj kondom.
zatial nie-som tehotna
a myslim si a wiem že naplast je lepšia než taka tableta a stači si ju zalepiť raz za 1týžden.
jooj baby keby ste wedeli že tie tablety čo pchate do seba...ako wam ničia organizmus....keby ste wedeli čo ta tableta obsahuje....newiem či by ste ich jedli.......ahojte

jukuu

ta tvoja kamaratka to je jedna s tisic pripadov co sa stane...inak sa take nestava...mala proste smolu..a vy mate vedet ze ziadna antikoncepcia neni na 100 percent......ja by som hak ani nebrala ani brat nikdy nebudem ..cpat do seba ten humus dakujem neprosim fuj.........

lolita22

moja kamoska tu pisala, brala Hak, mala 25 a nasla si 21 rocneho, aj tak otehotnela... ( BRALA HO PRAVIDELNE!!!) taze baby berte si priklad....