lubit/milovat

akibag

súhlasím s tebou agina. je v tom veľký rozdiel...ako aj je rozdiel v láske, ktorú prechovávaš k rodičom a surodencom s láskou, ktorú prechovávaš k partnerovi...

tinynka

Ľúbiť a milovať,ja v tom rozdiel nevidím,aspoň ja nie....S priateľom sme vyše 4 rokov a nikdy sme si milujem ťa nepovedali,ale ľúbim ťa,podľa mňa to krajšie znie=)....a ak ide o to,že sa ti zdá,že raz ťa veľmi ľúbi a inokedy,že so pre ňu kamarát-nemalo by to byť tak,že partneri sú dvaja na lásku a aj ako najlepší priatelia???Čo je lepšie ako 2 v 1??=)

mic

a ako dlho ste spolu? toho pol roka?a ak sa smiem spytat,tak aky je tvoj vek?ono uroven vztahu casto zavisi aj od veku,v ktorom si ty aj tvoja priatelka..a este aj od toho,ci je to tvoj prvy vaznejsi vztah a jej tiez,alebo uz jeden z vas mal predtym vztah...ono je vela faktorov a este kazdy je uplne ina osobnost-mozno, ze ty mas inu predstavu o vyjadrovani lasky a ona zase tu svoju...cloveka nezmenis,mozes sa s nou porozpravat o tom,ale predpokladam,ze to si uz urobil...ak ano,urcite ju netrap a netlac do nicoho

palkooo

no len niekedy sa v tom uplne nyvyznam ona sa niekedy spava ako keby ma naozaj velmi milovala a inokedy mam pocit ze ako keby ma brala len ako kamarata som stoho trosku spleteny

mic

ty vies,aky mate vztah...takze ak si myslis ze je to dobre,tak to je.ale preco potom si dal tuto otazku do fora?:)
osobne si myslim,ze radsej pocut obcas slovka mam ta fakt velmi rad,lubim ta-ale citit,ze je to naozaj povedane uprimne,nielen zvyk si to hovorit.

palkooo

pytam sa lebo moja priatelka mala probem asi vyjadrit svoje city.po case ale zacala viac a viac a asi po polroku chodenia mi zacala hovorit moj milovany,milujem ta a podobne tak je to dobre nie?