rysavky

Príspevok v téme: rysavky
gabuska15

pacia sa vam rysavky? ja mam taky problem ze ak sa aj nejakemu chalanovi pacim tak mi to neda najvo lebo sa hambi ze by ho kamarati vysmiali ..ze sa zahadzuje s rysavou..do spolocnosti chodim nerada lebo ked niede vojdem kazdy kuka po mne...:(..a skoro nikto ma nechce....hambia sa za mna?alebo neviem..:(

flower

ta, ktora je blondina chce byt brunetka, ta, ktora je brunetka chce byt rysavka, ta, ktora je rysavka chce byt blondinka, jednoducho kazdy chce byt to co nie je. baby, ved kazda z nas je krasna. je jedno ci si rysavka, blondinka, tmavovlaska, si krasna! urcite nezalezi na farbe vlasov. kazdemu chalanovi sa pacia ine baby, takze to nebude farbou vlasov. je dolezite aka si ty a nie aku farbu nesu tvoje vlasy. je dolezite, aby si bola ty sama spokojna so sebou, tym bude z teba vyzarovat vyrovanie a aj ostatni to vycitia. a to, ze by sa za teba hanbili len preto, ze mas rysave vlasy je uplna blbost. v spolocnosti si prave zaujimave a to, ze na teba pozeraju nebude tym, ze by si sa im nepacila, ale tym, ze si ina, zaujimava. netrap sa preto, hrdo vystav svoje vlasy a hlavne zmier sa sama so sebou. si krasna.

july:)

ja sa zase trapim ze som blondina a kamaratka zase rysavka:(( kedysi boli blondiny alebo rysavky v kurze ale teraz kazdy chalan leti len na tmave.. :-(((

chalan55555

Ja mam 19.
Este by som sa nestretol s tym, ze by niekto vravel nieco na rysave, aspon nie poslednych 5 rokov. To je proste v tom, ze ti ludia su nedospeli a ak to o tebe rozpravaju tak len preto, ze si niecim ina (niecim vynimocna). Mam aj kamarata co chodi s rysavkov aj ju poznam a ani ma taka vec nenapadla iba teraz. TO je proste nedospelost tych ludi. Za par rokov budes len rada, takze sa netrap:) Mojmu bratovi sa pacia rysavky a mnohym inym chalanom. Mne osobne nezalezi na vlasoch a tiez by mi nevadilo, ze by moja partnerka bola rysava a je vela takych. Nezabudaj, ze dolezite je vnutro nie vzhlad a ten co ta bude milovat tak nie pre vzhlad ale pre taba samu... Tak vela stastia:)