Lupiny v hlave s svrbenie kože

Príspevok v téme: Lupiny v hlave s svrbenie kože
drako

Ahojte prosim vás pekne poradte mi čo mam robiť zrazu som začal mávať v hlave strašne lupiny a ked si neumijem hlavu dva dni tak sa idem zblázniť čo ma tak svrbi ta hlava a ked si ju umyjem tak je zas dobre ale potom to množstvo lupin doslovne sa mi na hlave až take pláty kože odlupuju.Vyskušal som už všeličo ako myslim šampony aj Nizoral aj krem Thermal ktorý som si vtieral do vlasov a za hodinu som si to umyl šamponom Thermal a nič mi nepomáha prosim poradte mi niekto lebo ja už som v koncoch.

radca

No pre zaciatok by som asi skusil brat zinok, biotin, cholin, kyselinu listovu, B12, vitamin A, C-zdravo sa tiez stravovat. Lupiny su prizznakom slabej imunity.

duro

DOBRY DEN VAM RPAJEM NO TREBA SI KUPIT POLYTAR AF KAZDY DEN UZIVAT. JE TO ROZTOK NA HLAVU . NANESIETE AKO SAMPON A 15 MINUT NECHATE POSOBIT ,POTOM SI UMYJETE VLASY A NANESIETE GEL GELARGIN. PO 5 DNOCH NEBUDETE MAT ANI LUPINY A ANI SVRBENIE A PLUZGIERE NA HLAVE.

mira

Lupiny, podobne ako psoriaza sú vylučovaním prebytkov z tela. U psoriázy ide hlavne o vylučovanie tukov a olejov, tiež bielkovín . K tomu i všeobecne nadmerné množstvo jedla, hlavne na noc, keď už telo nespotrebuje energiu, ale ju ukladá a potom sa jej snaží zbaviť, pretože lupiny prekážajú vo fungovaní a toku látok a energie v tele.

recek

pomozte my prosim mam taky problem s vlasmy ze mam na hlave psoriazu a strane vela lupin ani sa ndotken hlavy a uz my padaju dole a tiez mi nic nepomaha!

beca

tiez som mala take problemy.. skus si natierat na pokozku hlavy olivovy olej.. vmasiruj si ho a nechaj niekolho hodin posobit.. optom normal umy a rob to dlhsiu dobu a pomoze

slovacik

Máte pravdu, že lupiny sa objavia ak sa prestane umývať kortikoidom. Ale v kde je chyba pečeňové testy sú v norme KO FW moč je dobrý tak kde je chyba?

3martina3

Tiez mozem odporucit sampon Vichy. V puberte som mala ekzem a mala som aj lupiny, skor to boli take miesta s loziskami lupin s priemerom cca 2 cm. Vtedy mi kozna na to dala nejaku mast - kortikoid. Lupiny sice neodstranilo, ale aspon to uz nesvrbelo. Inak, na plet a kozu dost vplyva aj pocasie, hlavne ked mrzne sa to moze zhorsit. Ja som tieto lupiny mavala iba v zime, v lete som bola uplne v pohode.

agina

Adelka a Slovacik vas problem s lupinami spominane sampony neliecia, iba zmiernuju. Obsahuju totiz kortikoidy /kortikoid je hormon/ ktory problem nelieci.Preto tieto sampony vyborne zaberaju, avsak je nutne pouzivat ich dlhodobo, inak sa lupiny znova objavia.