Po kolkych dnoch zistim ze som tehotna?

Súvisiaci obsah

lentilkaaa

paneboze....na co je vlastne tato tema?????

dievcence zlate vy ste nepoculi o vyrobku zvanom tehotensky test???

takze tymto radim vsetkym co sa sem obratili s problemom ci su tehotne...chodte do lekarne kupte tehotensky test, precitajte navod, ocikajte ho a budu vam zodpovedane vase otazky

:DDDDDDD

lamborginka

Ako vidiim trapna Leticia je stale tu a kazdodenne prispieva svojimi tupimi nazormi na forum,,,zena ze ta to este nepreslo ,,,ako vidiim podobny nazor ako som mala ja na Teba ,,,ma na teba dalsiii xy milion ludi ,,))asi nie som teda saama ,,))...kedy ta to prejde...

Šarlota

Zdravím vás...poviem vám takto, ja som mohla byť tehotná už asi milión krát a nebola som..tak tie čo sa boja že sú tehotné radšej zájdite svojmu doktorovi..a on vám na 100% povie či áno alebo nie..ja tým debilným testom neverím...lebo som nebola tehotná a ukázalo mi to že som..teraz tehotná som (z čoho sa veľmi tešíme) a ukázal mi že niesom...a LETICIA čo sa tu tvári ako keby mala 10 detí...hlavne že píše ako keby sama mala 15..ti odkazujem, ty radšej nepoužívaj internet áááááááá lebo ti prepne ááááááááá....mám len 19 rokov...áááááááá prežila som si svoje...áááááááá tak daj pokoj babám ktoré sa boja a nevieš im poradiť...áááááááá....

veronča

prosim vas,neviete mi niekto poradit, priatel ho do mna len 2 razy vsunul cca..na druhy den menzes...mam nepravidelne kramy asi tak cyklus 32-35/ niekedy aj 40 dni..po 11 dnoch som si robila 2 testy negativne, ale mam strasne naliate prsia a taky pocit ako pred menzesom, mozem byt aj tak tehotna??

maruska123

no tak keby ja otehotniem z jedneho zasunutia, tak ten chlap by neprezil dalsiu noc..ved to je uz aka nestastna nahoda, ked sa taketo nieoc stane :DDDDD

xxbibaxx

prosim vam mozete mi surne poradit, mala som nechraneny styk, nebol to sex, len ho do mna raz vsunul, na druhy den som dostala menstruaciu, mozem aj tak otehotniet?

tpch

este som nepocula o tom, ze by priznakom tehotenstva bola bolest zubov :-DDD
Ak si mala po styku menzes s normalnym priebehom a normalnej intenzity, tak pravdepodobnost, ze si tehotna, je malicka.
Test si samozrejme urobit mozes, najistejsie je to z prveho ranneho mocu, aj ked je celodenny.

ivanusiatko

DOBRY DEN POTREBOVALA BY SOM POMOST MALA SOM SEX S PRIATELOM PRED 2TYZDNAMI MOHLA BY SOM BYT TEHOTNA AK MA STRASNE BOLIA ZUBY,CICKY MY RASTU A BRUSKO MAM AKO KEBY SOM MALA NAFUKTNUTE,MENSTUACIU SOM MALA PO POHLAVNOM STIKU HNED PO 3DNOCH,PROSIM VAM O RYCHLU ODPOVED,,UKAZAL BY MI TEST PO 2TYZDNOCH ZE SOM TEHOTNA?