IN.ko

severanka

no napríklad, ja si aj Slovenku prečítam... nevidím na tom nič zlé, aspon píšu o skutočných ľuďoch a skutočných ľudksých osudoch a nie o pseudocelebritkách, každá druhá strana o sexe a o tom ako podviesť svojho manžela,priateľa, snúbenca a pod...

alzbee

Slovenka je najlepsia:D :D
ale tiez, ked som bola mladsia, tych 12-15 som si pre zmenu obcas kupila Bravo...a najviac ma zaujimala dvojstranka Tenkrat poprve :D :D

severanka

chanelka. Eva a Emma sú ešte väčšie braky... len je to určené pre staršie...

minule Evu mala jedna kamoška v robote, soms i to prelistovala, no cítila som sa ako slepica, keď som to čítala...

INko je príšerné v tom, že navádza mladé baby na veci na ktoré majú ešte čas a pod...

je smutné , že niekto také časáky vydáva a také mladé kočky sa na to nechajú namotať...

chanelka

severanka .. a co si mam ako 15 ronce dievca kupit? zahradkar? fifik? kamarat(straasnyy casak grafika a clanky o nicom za tu cenu,a vsetko len po hudbe), evu?? a potom ze evu si kupuju uz aj 15 rocne decka.. ked si ju kupuju 30 25 rocne .. aj 20 no,,nieco co ma zaujima si chcem precitat a vsetko sa dozviem v inku.. citam ho len tak z nudy .. a niekedy sa vnom najdu aj dobre tipy..na kupku napr. je ako stvoreny na citanie.. preto sa pyttam. ze kedy uz konecne raci vyjst

severanka

bože baby, prečo si nekúpite nejaký hodnotnejší časopis, veď Inko to je niečo príšerné, také hlúpe články sú tam, necítite sa ako husi keď to čítate?

potom, že prečo sú tie dnešné mladé kočky také blbé... šak keď čítajú takúto "hodnotnú" lieteratúru ani sa nečudujem...

je to smutné, že niekto takéto časopisy aj vôbec pre mládež vydáva ...

chanelka

ajjaaa by som potrebovala vediet kedy uz konecne vide nove inkoooo.. idem v ostvrtok prec na 4 dni . a jednoducho ho potrebujem so sebou .. napiste miii plls..

sonka

cawko in-ko je naj. casak ale zas mohlo bi tam byt aj viecej o sumraku nie? ale ved staci nam rada zaca efroma a to je zle ze je tam malo o nom nemam pravdu n je tak sexi

sonka

machulka006.... a naozaj, téma bola založ. pred rokom, ja som si ani nevšimla :D tak baviť sa tu celý rok čisto len a len o in - ku, tak to by už asi ľudí prestávalo baviť, tie isté názory by sa ut len opakovali.