lizanie

moniqa87

zuzi, viem si predstavit, ze ti to bude velmi chybat, kedze to mas rada, ale on si musi uvedomit o co ta pripravuje a vysvetli mu, ze po tom naozaj tuzis, ved to nie je nic nechutne

zuzana175

ale mato.teply urcite nie je.on je proste taky skromny,co sa tyka tychto zalezitosti.a ja by som rada vselico noveho skusila.

nassaska

ako povedala monika...skus mu to chvilu nerobit..určite mu to bude chybat a bude si pytat..treba troska vydierania..a chlapi maju radi ked im to robime..takze si myslim ze ked ho takto budeš vydierat ze nato pristupi :)

nassaska

on sa ti cuduje?? no prepac...nepoznam teba ani tvojho priatela ale toto kebyze mi povie ten moj tak ho z fleku necham...necha si to robit ale cuduje sa...hmm..podla mna to je proste iba komplex..ma vsugerovane ze je to nechutne a pritom to nikdy neskusil..treba s tym nieco robit hmm

zuzana175

ale monika. ved to ani ja nevydrzim.ved vravim,ze ja to strasne rada robim.ale myslis? ze to pomoze? a ze to aj on zacne robit?

zuzana175

asi to ani neskusal,ked sa mu to tak hnusi.uz len na to pomyslenie robi grimasy.a sam sa cuduje,ako to ja mozem papat.-to jeho