Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
livia

Už vyše týždňa mám bolesti v podbrušku (také ako pred menštruáciou, ale tá mi skonšila pred týžňom). Mala som tie bolesti aj pred tým, ale pripisovala som to blížiacemi sa príchodu menštruácie, ale tá už dávno skončila a bolesti pretrvávajú..bolia ma aj kríže a takisto mávam časté nutkanie na močenie. Čo to môže byť?

Majamaja

hmmm...takže môže ísť o zápal močových ciest v najlepšom prípade, kvapavka v horšom prípade a pri chlamýdiách sú tiež bolesti v podbrušku uvádzané. Toto Ti nepomôže vyriešiť nikto, iba lekár a to gyneokologická prehliadka plus urológ kvôli častému nutkaniu na toaletu...na to predsa máme lekárov

snazilka

ahojte...chcela by som sa opytat s manzelom sme sa rozhodli ze si spravime babo...uzivala som viac ako pol roka antikoncepcne naplaste....16.1 mi zacala posledna mrcha,neviem kedy mam plodne dni,ale po skonceni mrchy sme sa s manzelom snazili kazdy den...a 30.1 som mala doobedu krvavy vytok,ale bolo to len raz,akoby to zomna stieklo a dalej nic...inak priznaky...prsia ma nebolia...ale naduva ma,sem tam mi je trocha nevolno,ale neviem ci si to uz nenamyslam...aj cudnu chut v ustach...ale podbrusko ma boli,a niekedy dost silno ze sa mi az tazko sada...a este od vcera mam silny vytok...taky svetlo zlty,ale je dost silny...musim pouzivat aj vlozku...co si myslite?mozu to byt priznaky tehotenstva?mrcha ma prist az o9dni tak neviem...mozem uz teraz nieco citit...inak brucho mam riadne nafuknute...

hadik

ahoj viete mi poradiť dala som si vyrátať na chlapca od dr. Jonáša a od 21 do 24 mám tie dni ale to sú dni pred menzesom a 21.sme mali styk a mám bolesti v podbrušku a menzes ešte neprišiel..

jajkafr

mulo
prečo nejdeš k lekárke? môže to byť hocičo... zápal vaječníkov, slepého čreva, močových ciest...

mulo

tiez ma boli pod brusku uz asi pat dni a neda sa to vydrzat ked si zoberiem tabletku tak ma to nachvilku prejde a potom zase ta ista bolest bola by som rada keby ste tu napisali aj odpovede

lioness_01

alena, prečo hneď rakovinu? máš zrejme nejakú cystu, zápal alebo to možno bude slepé črevo, ak je to na pravej strane...treba ísť k lekárovi

alena12

Dobrý deň,
na pravej strane kde mám vaječník pocitujem bolest ked sa obliekam,alebo sprchujem a dotknem sa toho miesta. Ináč neaké problémy ani výtok nemám. Bojím sa či nemám rakovinu.

vieročekkk

Ahojte.Ja mávam bolesti už niekoľko rokov.Ani ginekológ mi s tým nevedel pomôcť,ale v tedy si asi myslel,že je to dôsledkom tehotenstva.Myslela som si,že po tehotenstve to prejde,ale neprestalo.Moje bolesti sú také,že často krát sa nemôžem ani nadýchnuť,a vidím tmavé fľaky pred očami,to je stav na odpadnutie.Cele toto trvá niekoľko sekúnd,a potom sa to znova opakuje.Už som bezradná,neviem čo mi vlastne je.

tanicka21

...ja mam tak tiez bolesti v podbrusku co pretrvavaju cely den a tabletka co som si dala moment mi zabrala az po 2 hodinach...tiez mam strach co by to mohlo byt,tak pockam este den a ked tak zbehnem k obvodnemu.Ale chcela som vas poziadat aby ste casom pridali aj tie prispevky ako ste sa vyliecili. Mohlo by to pomoct inym.Dakujem a prajem vsetkym skore uzdravenie.

pata1986

no asi tie chlamidie odlozim, dnes som bola u obvodnej s tym ze to podbrusko a kosti alebo klby ma uz tak nehorazne bolia (ani lieky proti bolesti nezaberaju), ze sa to neda vydrzat.Zobrali mi krv a zajtra idem po vysledky.Zevraj taketo bolesti mozu byt aj reuma, alebo zapal mocoveho mechura, dalej odvapnovanie kosti a dalej si uz nepamatam. No proste hroza, tak som zvedava co mi zajtra povedia. To ked cloveka nieco zacne boliet,aby sa co najskor trepal k lekarovi aj kvoli malickosti, pretoze ak je to nieco vaznejsie tak tolko zbytocnej bolesti si vytrpi.