Phimosis alebo zúžená predkožka?

Príspevok v téme: Phimosis alebo zúžená predkožka?
shity

takze...mam za chvilku 16 a mam tay problem ze mam neco ako zuzenu predkozku...ked ceknete v googli phimosis...tak ja mam neco medzi tym a normalny mpenisom...snazim sa predkozku uz dlhsie dobu natahovat a mozno to aj nieco robi ale chcem vediet ci s tym niekto nemate nejake skusenosti...ci to pomaha a tak...lebo predkozka vyzera byt podrazdena taka cervena tak ja neviem...lebo u mna to nie je take strasne ako na tych obrazkoch ale zasa ani normalne neviem ci tomu roztahovanim pomozem plz poradte ;Dthx

gauner

ee nemam proste zacne taq cervenat si ves predstvit ne ?? ete bi som sa rad opital jak si dokazal s tou pretiehnutou predkozkou zaspat ja som sa vzdi pri erekcii zobudil apon mislim :D

gauner

uz som raz skusal ale nezda sa mi ze bi mi to moc pomohlo ale ja mam ten problem ja tu predkozku dokaz stiahnut aj pocas erekcie ale potom to taq divne taha a zalud scervenie nvm ci to je normalne abo nie .... taq ci taq cvicim s nou

stanley1

gauner ... ja osm mal predkozku zuzenu tak, ze som ju nemohol stiahnut ani v normalnom stave .. cvicil som snou asi tyzden, po tyzdni isla stiahnut ked bol penis v normalnom stave.. potom som skusal stahovat aj pocas erekcie ale to moc neslo .. tak som to viriesil tak, ze pred spanim som si stiahol predkozku a pocas spanku pri erekcii sa ta predkozka roztahovala .. spravil som to tak asi 2 krat a potom to bolo uz v poho ...

gauner

ludia ja nvm ci to je v pohode ale ked pretiahnem predkozku cez zalud taq zalud je cely cerveny je to normalne alebo s tim treba neco urobyt. predkozke idem pretiahnut v pohode ale trosku to boli .... vadi to ? ked neni stoporeny taq je secko OK pls poradte

fyzik

Lieči sa to kortikosteroidmi.
Google : phimosis betamethasone
Ja som si to tak vyliečil, s tym ze mi to neslo ani bez erekcie stiahnut, za 8 dni som to stiahol bez erekcie a za 27 dni s erekciou. Kombinovat s mechanickym natahovanim. Kortikosteroidy natiahnu este nie celkom objasnenym mechanizmom fimotickehy kruh.
www.sciencedirect.com to iste hladat

eqqe

Peniso presne to čo pišeš mam aj ja,za stoporena mi ide predkožka možno iba tak dopolky žaluda dalej nie...ale ked nemam stoporeny tak si predkožku možem natahovať ako chcem,ale ked sa mi stopory tak mam stale predkožku an žaludi,musim si ju sam natiahnuť ale aj tak za žalud neprejde ked je stoporeny uplne...neviem či to nejak vadi,či sa mi to nejak nepretrhne aleob niečo...

omg

No ja mam asi tiež ten phimosis,ked nemam stoporeny penis,tak predkožku natiahnem v pohode za žalud,ale ked ho mam stoporeny tak to nejde,stale mam predkožku na penise aj ked je stoporeny...nepomôže v tomto pripade obriezka?

peter33

Chalani, odporucam Vam ist na zakrok co najskor. Ak budete cakat, same sa to nevylieci a neskor to budete musiet spravit tak ci tak, samo sa to nespravi.Bude to len horsie. Bol som davno na podobnom zakroku, je to nepriemne ale len mozno minutku. Nevahajte a utekajte k lekarovi!