"opalena" cukrom

aliccka

jasne ze solarko je praktickejsie, aj ked dost ide do penazi, ved za jedno opalovanie vyhodim a s kremom 130 Sk a efekt sa dosahuje pomaly, na to ale niet casu.... aj Vam pekny Silvester :-))

aliccka

Tiez si myslim, ved to nie je prirodzeny pigment ale nejaka farba ktora moznoze aj zapacha ci farbi, to som chcela vediet, dik za link :-)

bambulo7

no podla uhla pohladu obavam sa ze solarko na tebe dlhsie vydrzi a toto ako som citala iba max 7 dni, na druhej strane do solarka treba chodit casto aby sa dosiahol vysnivany efekt ale vzhladom na to ze ja mam dost citlivu kozu na slnko a taketo intenzivne ziarenia nemôzem si to dovolit :( tak dufam ze budes spokojna a silvester sa ti vydari ;)

panika

ono je to vhodne vtedy, ked niekto potrebuje RYCHLO zhnednut.Hlavne kvoli nejakej akcii (svadba a pod). Na opakovane nastreky kvoli zachovaniu farby asi nic moc

aliccka

bambuli.. aj ja na to idem 1. krat , potrebujem to na Silvestra, lebo som nestihala chodit do solarka. Viem ze je to banalny problem, len som chcela pocut aka bola spokojnost zien ktore to podstupili :-) Mimochodom, solarko je drahsi spas.

bambulo7

heh ved aj mne by bolo luto, ja by som sa asi na to nedala mozno raz na zistenie co to vlastne je, ostanem si ja radsej bielucka :)

bambulo7

uff tak to je teda dooost vzhladom na to ze by som to chcela stale obnovovat ale urcite bezpecnejsie ako solarko. A ty si to uz vyskusala??