antikoncepcia

ja20

nie, lebo to mam vylucne na upravu cyklu. a odpoved co som ti citovala je odpoved gynekologa.ak napises na antikoncepcia.com,v takom zneni problem ako je tu, tak vzdy napise, ze pre istotu sa chranit 7 dni aj inak. ja uvazujem a dobre ...

barbinka

Ty v tom týždni, čo neberieš HAK si dávaš ešte kondóm? Aspoň nad tým pouvažuj. Ta antikoncepcia je na to, aby si bola chránená celý mesiac a nielen 21 dní a tých 7 dní, čo neberieš nie. Uvažuj moja.

neva

Barbinka Ty si dávaj pozor, pri Tvojom zmýšľaní, by som sa nečudovala, keby si zostala tehotná aj počas "užívania" HAK.

ja20

viem, lebo obcas napisem na to forum a casto su tam taketo odpovede.napr.>"Čo mám robiť, ak som zabudla užiť tabletku?
Od vynechania tabletky ubehlo menej ako 12 hodín:
Ak vynecháte jednu tabletku a od času kedy ste ju mali brať prešlo menej ako 12 hodín, ste stále chránená.
Vezmite si tabletku čo najskôr a ďalej pokračujte v užívaní tak ako ste zvyknutá.
Od vynechania tabletky ubehlo viac ako 12 hodín:
Ak prešlo viac než 12 hodín odkedy ste mali brať tabletku, zvyšuje sa riziko otehotnenia. Riziko je mimoriadne vysoké, ak sa zabudnutá tabletka nachádza na začiatku alebo na konci balenia pre príslušný cyklus."
zdroj>www.antikoncepcia.com

neva

ja20 - má rozhodne pravdu. Ubehlo tam viac ako 12 hod., je potrebná 7 dnová ochrana. Ešte je tiež dôležité vedieť o ktorú tabletku v poradí išlo.

barbinka

to nie je pravda, čo píše ja20. Však v každom mesiaci týždeň tu antikoncepciu neberieš a ten účinok je taký istý. Rozprávala som o tom aj s gynekológom.