maju sa muzi holit pod pazuchou?

ixiiik

podla mna osobne by stacilo aby si to ostrihal na kratke.Tie nezapachaju,netrcia s tielka alebo triciek a je to asi lahsia cesta pre tych co sa nechcu holit.Ak sa ale holi je to fajn :)

slusny_muz

ANi moc nezalezi na tom ci sa oholi ci nie. Dolezite je aby pouzival antiperspirant. Ale krajsie je ked je aj oholeny. Hlavne nech pouziva inu ziletku ako na holenie tvare.

paris

samozrejme ze sa ohol, nechces predsa smrdiet a vyzerat ako valach, je to zaklad hygieny, malo by to byt take samozrejme akoze si umies zuby

jajka

môj chalan sa neholí, ale on nesmrdí. ...vraj je to teraz hygienicke a v móde, tak ak tam máš džunglu, preč s ňou. ale keď raz začneš,mal by si to robiť pravidelne.ale myslim, že to neni až také dôležité..:))

retart

tak to si piš ze sa tam mas oholit! ti to odporucam ved bobor strasne smrudí!! cim vacej chlpov tym viacej putu sa ti do nich zachyti a budes smrdiet jako čert. Napr. ja sa holim asi od 13, pretoze mi chlpy rastu rychlejsie nez mojim rovesnikom. A moja cicka to ocenuje ze nesmrdim a som vonavy tak sa prosim ohol :D